Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Wolne miejsca na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Komentarze

Niema chętnych do Legnickiego "oksfordu" swojego czasu na strefie w kilku fabrykach na drzwiach kadr wisiała kartka z napisem "od absolwentów PWSZ podania nie będą przyjmowane" może nie dosłownie ale coś w guście.
Nasz Pan Kierownik basenu jest po Legnickim Oksfordzie ,szycha.
zgłoś komentarz
A ja będę bronić legnickiego "oksfordu". Robiłam tam swego czasu licencjat i kierunek który kończyłam był naprawdę na dobrym poziomie. Potem na magistrze wylądowałam we Wrocławiu i niestety znani i sławni profesorowie zamiast prowadzić porządnie zajęcia potrafili tylko głowy wysoko nosić. Myślę, że zła sława PWSZ wynika z tego, że teraz każdy może się na studia dostać (mimo tego, że niektórzy naprawdę się tam nie nadają). Ale to już niestety nie tylko problem małych szkół wyższych jak PWSZ, we Wrocławiu jest to samo. Jest student jest kasa. Prosta sprawa. Także nie ma co wyśmiewać PWSZ bo naprawdę spotkałam tam sporo wykładowców naprawdę na wysokim poziomie. Ale to tylko moja opinia :)
Pozdrawiam.
zgłoś komentarz
Masz prawo a jako absolwent obowiązek jednak ja zdania nie zmieniam ,mam tylko ciut litości jeśli chodzi o dziennych ale reszta :) to tylko szkoła zarobiła bo wątpię aby ktoś czegoś się tam nauczył .Anto wiem że się narażam ale takie mam zdanie bo znam wielu absolwentów tej zacnej szkoły :) zam moich czasów średniego by nie zrobili a tu proszę magistry.
zgłoś komentarz
Wcale się nie narażasz. Powiem więcej masz sporo racji. Ja też znam mnóstwo takich osób o których piszesz. Mi chodzi tylko o to, że to nie zupełnie jest wina szkoły (jej oferty, poziomu itp.). Ja się tam bardzo dużo nauczyłam. Poznałam wykładowców z pasją, którzy prowadzili rewelacyjne zajęcia. Z niektórymi do tej pory mam kontakt. Oczywiście nie wszyscy tacy byli ale tak jest wszędzie. Uwierz mi, że na UW, Politechnice czy AWF jest dokładnie to samo. Też nie brakuje tam ludzi, którzy wydaje się, że są tam przez pomyłkę :) Takie mamy czasy. Niestety. Teraz przyjmuje się każdego. Wiadomo nie dotyczy to tych obleganych kierunków ale na każdej uczelni znajdzie się taki mniej popularny na który przyjmą cie z otwartymi ramionami :D Smutne ale prawdziwe. Ale co tam ... Właśnie zdobyliśmy złoto !!! :)
zgłoś komentarz
@psymon - z kartka to zdaje sie byla sprawa z menadzerska w lcy. tez slyszalem te historie. a pwsz od strony zaplecza robi wrazenie. szkola jako budynek bardzo na plus. mam kilku znajomych po niej i wielu z nich pracuje w zawodzie. inzynierskie takie jak zip czy informatyka podobno na przyzwoitym poziomie. pedagogiki i podobne to wiadomo. ale prawda jest ze kilku imbecyli zrobilo licencjusza choc w ogolniaku ledwo mature napisali
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform