Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Poznaliśmy nowego Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie

Komentarze

ha ha ha ale śmieci piszesz!!!ależ mnie rozbawiłeś,ty jesteś lepszy niż te kabarety w Polsce:);):)
zgłoś komentarz
Każdy kto czytał twoje żałosne obrony zarządu i pani prezes oraz ataki na Zielenia wie że piszę prawdę i wcale nie jest to śmieszne a wręcz smutne i żenujące więc nie mam pojęcia z czego rżysz !
Powtarzam jak ktoś do ciebie się nie odzywa ,niepytany milcz bo nadgorliwość gorsza od faszyzmu .Zrozum że jednorazowy wyskok Rockefellera niczego nie zmienia a za nędzną sytuację Chojnowianki winna jest właśnie pani prezes , zarząd oraz klub kibica który pośrednio jest odpowiedzialny za odejście trenera a związku z tym części zawodników .
Zadowolony ? klakier pani prezes ?
zgłoś komentarz
psymon misiek ty masz żone???
zgłoś komentarz
Pytasz mnie czy Miśka ? Jak go spotkasz na mieście to się zapytaj ,ja nie wiem .Ja mam żonę tylko co ciebie to obchodzi to moja prywatna sprawa ,nie widzę związku z tematem.Mnie nie interesuje kogo masz czy nie .
zgłoś komentarz
współczuje jej!!!!
zgłoś komentarz
Drodzy użytkownicy kolejny raz w dniu dzisiejszym bardzo proszę o trzymanie się tematu. Ten artykuł nie jest miejscem do poruszania np. spraw prywatnych innych użytkowników lub Chojnowianki.
zgłoś komentarz
Widzisz ja nawet współczuć twojej nie mogę bo jej nie masz.Teraz leżymy razem a żonka puka mi w czoło i każe usunąć konto i dać sobie spokój z tym portalem i takimi ludźmi jak ty .
Jednak gdybyś miał żonę to bym jej nie współczuł ,sama znajomość wirtualna nie jest na tyle odzwierciedlająca rzeczywistość aby brać ją całkowicie serio więc tak dalece posunięte deklaracje następnym razem przemyśl zanim je wygłosisz bo nie masz pojęcia zielonego czy możesz komuś współczuć czy zazdrościć .
zgłoś komentarz
to posłuchaj żonki i usuń sie z tego portalu!!!
zgłoś komentarz
e tam zon sie nie slucha krasnal. taka moja dobra rada ;)
zgłoś komentarz
psymon misiek ty masz żone???
Jestem kobietą, więc raczej żony nie mam:) Zresztą nie wiem do czego Ci ta wiedza jest potrzebna:) Pozdrawiam
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.