Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

KSW "SFORA" Chojnów wspierany przez Urząd Miasta Chojnowa

Comments

jestem fanem!

zastanawia mnie tylko jedna rzecz. w jaki sposob um wybiera kluby ktore wspiera bo np. bokserzy nawet nie wystepuja pod szyldem chojnowa tylko powiat legnicki.
report comment
El_Nino odpowiem tobie trochę żartobliwie ale zapewne trochę prawdy w tym będzie.
Organizatorzy zapraszają Janka Obiecanka na wręczenie nagrody dla zwycięscy jakieś turnieju ,kupują mu kwiatu z okazji imienin ,jakiś fotograf np z "jakiegoś portalu" :) wpada i cyka foty i je umieszcza (PUTINADA Janka Obiecanka) i już Janek bierze taką ekipę pod uwagę następnym razem pod uwagę jak przyjdzie kwestia finansowania .Jeszcze jak taki trener zacznie sobie z Jankiem "czapkować" albo jeszcze Janek zobaczy go na mszy ...chłopie kasa się znajdzie ,będzie swój chłop .

To druga ekipa po kolarzach górski niedoinwestowana przez UM która odnosi sukcesy .Gratulować tylko sukcesów i waleczności.
report comment
Oczywiście chodzi mi o ekipy kolarzy i bokserów .Szkoda że do tej pory niema wywiadu z Panem Eugeniuszem Bobiowskim.
report comment
...i pomarancze dostanie :)

komiczne jest ze ekipy bez wsparcia um radza sobie lepiej niz te z dotacjami. mam nadzieje ze sfory nie dotknie ta teoria.
report comment
Sfora niech się rozwija jak najlepiej ale kasa dla innych klubów też by się przydała (nie piszę tu o chojnowiance).
report comment
W tym sezonie zapraszamy na treningi DZIECI na godzinę 16.00 oraz STARSZYCH na godzinę 17.00. Treningi na sali gimnastycznej Gim. nr 1 na Reymonta 1 w poniedziałki i czwartki. Serdecznie pozdrawiamy.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.