Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Seniorzy wygrali i zdobyli bardzo cenne 3 punkty natomiast Juniorzy Starsi polegli w swojej próbie!

Comments

Wielkie brawa należą sie chłopakom za ten mecz i walke do ostatniego gwizdka sędziego.Miejmy nadzieje ze nastepne mecze też beda zwycieskie i sie utrzymamy.Przepraszam też panią blodynke z niebieskiego parasola za krytyke kibicowania podczas meczu ze Stalą Chocianów,ale wtedy nerwy i emocje wzieły góre co nie potrzebnie ujełem w swoim komentarzu.Pozdrawiam
report comment
No tego właśnie oczekiwałem, było dobrze. Krasnal coś ty taki pokorny przy wygranej się zrobił?:). Chłopaki zagrali na prawdę dobry mecz. Mimo wszystko najlepsze z całego meczu było jak spiker pozdrowił Klub Kibica i otrzymał bardzo ciekawą odpowiedź heheh, kto był to wie o czym piszę!!!
report comment
nie chodzi bobis ze chłopaki wygrali.tylko każdy popełnia błędy i trzeba umiec sie do nich przyznać. każdy kibicuje i pomaga chłopakom jak potrafi także moja krytyka była nie na miejscu.
report comment
Spoko krasnal ja tylko żartowałem. Najważniejszy jest fakt, że wygraliśmy.
report comment
Za te przeprosiny Krasnal urosłeś Ty też zdobyłeś trzy cenne punkty, ciekawe czy Pani z parasola czytała Twój komentarz .... a chłopaki zagrali super jak to mówią kibice worek się rozwiązał a chłopaki wrócili z dalekiej podróży teraz już będzie dobrze..
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.