Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Znamy laureatów jubileuszowej X Edycji "Rozśpiewanych Nutek"!

Komentarze

Byłem i słuchałem same talenty ale zastanawiam się dlaczego z roku na rok mniej uczestników czyżby nagrody liche, atmosfera czy też mało sprawiedliwe i profesjonalne jury, jak przewodnicząca wystawia w konkursie swojego ucznia, który wygrywa to chyba coś jest nie tak. Albo jest w jury albo jest opiekunem wokalisty, dla zmyłki opiekun został zmieniony, ale na koniec sama się zdradziła bo zafundowała 5 godzin lekcji wokalu w swojej pracowni jednej z uczestniczek i to piękny gest z jej strony ale chyba tak nie powinno być.. Musi szef MOKSiRU to przemyśleć..
zgłoś komentarz
Zgadzam się. To żenujące fakty. Tak samo jak przyznawanie niektórych miejsc. Byłem, słuchałem i chyba tajemnicą jury pozostanie nieprzyznanie Natalii Sikorzyńskiej pierwszego miejsca. Rozumiem wyrównany poziom, ale w tym wypadku to była przepaść. Najgorsze, że nawet same dzieci to czuły. Myślę, że na nagraniach, które publicznie obiecano wszystko będzie słychać... :-) Takie postępowanie przyczynia się do schyłku tego konkursu, a ranga i miano "ogólnopolski" stają się być żartem.
zgłoś komentarz
To był X jubileuszowy i chyba ostatni chciałbym zobaczyć te notatki jury pierwsze miejsce w kat. gimnazjum Paweł fakt zaśpiewał super przekaz treści piosenek super śpiewał całym sobą a pozostali nagrodzeni przestali całe wykonania jedna i druga piosenka tak samo żadnego przekazu, a to wykonanie które mi się podobało przekaz super na scenie jak ryba w wodzie nic nawet wyróżnienia widać pani od aktorstwa i dykcji nie miała wiele do powiedzenia po prostu masakra chyba za Lijewskiej było lepiej..
zgłoś komentarz
Masz rację Wiktor po prostu żenada pozycja numer 5 w kat. gimnazjum Pracownia wokalna Agnieszki Justyny Szumiło i przewodnicząca ta sama Pani to kpina , na pewno nie jest to ogólnopolski na takim poziomie taka sytuacja nie miała by miejsca, masakra. na pewno to jeden z powodów tak małej popularności tegorocznego festiwalu ... należy wyciągnąć wnioski ...
zgłoś komentarz
slyszalem ze w srodku zima, podobno na dworze cieplej bylo - jak w takich warunkach sluchac muzyki?
zgłoś komentarz
Wszystko to niestety prawda. Nie pojmuję jak można tak traktować ludzi, nie mówiąc o dzieciach. One uczą się w ten sposób obłudy, przekrętów, inaczej - poznają świat dorosłych... Ta Pani Szumiło jest równocześnie pedagogiem?
zgłoś komentarz
Racja zimno było strasznie, a co do Pani Szumiło nagradza a jednocześnie daje lekcje wokalu czyli coś z tym wokalem nie tak to dlaczego nagradza. Miejsce można było dać innej wokalistce a Danusi lekcje tym bardziej że dostała nagrodę od Pani Radnej.. I tak wrażliwe dzieci dostają lekcje życia... Może i dobrze tej niesprawiedliwości w życiu dorosłym jest nie mało... jednej 3 nagrody innym zdolnym nic..
zgłoś komentarz
Nie chciałbym kogoś obrażać, jak to robią anonimowe osoby powyżej, ale uważam, że jeśli żyjemy w 21. wieku to tchórzostwem jest komentowanie czegoś, jeśli się nie podpisujemy.
Po pierwsze.: Pani Agnieszka Justyna Szumiło nie oceniała mnie ! Byłoby to nie fair w stosunku do innych uczestników.
Po drugie.: Dowiedziała się, że będzie siedzieć w jury kilka dni przed konkursem
Po trzecie.: Pani Agnieszka nie ukrywała tego, że jest moim opiekunem, więc prosiłbym bardzo nie komentować sprawy o której się tak naprawdę nic nie wie, bo to świadczy tylko o waszej kulturze !
I myślę też, że wszystkie wątpliwości "wiktora 5" zostaną rozwiane podczas słuchania nagrań ...

Pozdrawiam - ten z pozycji numer 5 w kategorii gimnazjum :)
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform