Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

„Kler” w chojnowskim Kinie Kultura już w najbliższy weekend

Komentarze

Malinda straciłeś dobrą okazję, żeby siedzieć cicho,niestety odezwałeś się i rozwiałeś wszelkie wątpliwości...hehe
zgłoś komentarz
Byłem na filmie w Legnicy ponad miesiąc teamu, było sporo osób z Chojnowa, film jest naprawdę dobry, choć nie najlepszy Smarzowskiego, ale trzyma wysoki poziom, film jak najbardziej polecam. Dziwi mnie że osoby które go nie widziały tak mocno go krytykują i tak łatwo tych którzy byli kwalifikują jako "hołotę, czerwono różową" to dużo mówi o tej osobie. Za rok zapewne zmieni się władza a tv znów będzie publiczną a nie partyjne PiSu i polityków PiS Kurskiego i Rachonia, to znów sobie zobaczę tą świetną produkcje. Pozdrawiam tzw "czerwoną hołotę" przynajmniej jeśli wypowiadają się tym filmie, wiedzą co robią.
zgłoś komentarz
Siedzieć cicho to ty powinieneś i wszyscy ci krytykanci,którzy nie widzieli,bo to jest chore,aby wypowiadać się na temat,nie poznając go. To ci powiem głąbie,że przynajmniej jednemu księdzu nawet współczułem,bo został właśnie za szybko osądzony,tak samo jak wy za szybko wydajecie wyroki, na film,nie znając treści,a mottem filmu właśnie jest, nie osądzajcie,bo będziecie sądzeni i strzeż się fałszywych proroków.
zgłoś komentarz
ooo,a taki Roman Polański ,to co?ksiądz czy biskup?każda okazja jest dobra ,aby uderzyć w kościół katolicki,,ania ,,malinada,, szukajcie zboczeńców w swoich szeregach ,bo jest ich tam mnóstwo
zgłoś komentarz
Oczywiście prawacka śpiewka i o Polańskim musiała być.Po pierwsze on nie uczy moralności ludzi,po drugie nie bierze za to kasy a po trzecie ofiara mu dawno wybaczyła,a po czwarte odsiedział część wyroku w areszcie domowym,więc to zupełnie nie trafiony przykład. Ale rozumiem,że dla ciebie wszędzie trzeba szukać pedofili tylko nie w kościele,tych należy chronić,bo to przecież nadzwyczajna kasta zapomniałem.
zgłoś komentarz

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform