Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum Noc Zakupów

Jan Serkies wybrany na kolejną kadencję

Autor admin
Data utworzenia: 22 październik 2018, 07:28 Wszystkich komentarzy: 4


Jan Serkies wybrany na kolejną kadencję

Tak jak można było się spodziewać - Jan Serkies wybrany został ponownie na urząd Burmistrza Miasta Chojnowa.

Kandydat wystawiony przez KWW Rozwój Chojnowa zdobył w tegorocznych wyborach około 80% głosów poparcia (wstępne, niepełne wyniki), triumfując we wszystkich chojnowskich okręgach wyborczych.

Warto zaznaczyć, że tegoroczny wynik z pewnością będzie lepszy od osiągnięcia z 2014 roku, kiedy to na Jana Serkiesa zagłosowało 68.16% mieszkańców Chojnowa - miał wówczas jednak 3 rywali.

Jan Serkies urząd burmistrza pełni od 2002 roku. Już za kilikanaście dni rozpocznie swoją piątą kadencję - po raz pierwszy pięcioletnią.


Komentarze

czyli popiera go jakieś ok.35% uprawnionych do głosowania... a reszta? dalej nie chodźcie na wybory! Chojnów jak zwykle w czarnej d...
zgłoś komentarz
,,mdmmdm,,co prawda,to prawda
zgłoś komentarz
Ale tak właściwie to co złego wam ten człowiek zrobił, że go tak nienawidzicie?
zgłoś komentarz
NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO I NIC SI3 NIE ZMIENI W URZĘDZIE JAK, BO TU NIKT NIE CHCE ZMIAN, CYFRYZACJI. NIKT NIE CHCE BY BYLO LEPIEJ, ŻAL MI MIASTA, ŻE LUDZIE WEDŁUG URZĘDÓW TO CIEMNOTA I ZACOFANIE. SZKODA, ŻE PRZEZ TE 4 KADENCJE URZĄD STOI W MIEJSCU, A NIE INWESTUJE BY "FAKTYCZNIE" BYLO LEPIEJ. MOŻE CZAS POMYSLEC O MŁODYCH, KTORZY PO DRUGIEJ KADENCJI BRAKU REAKCJI SAMORZĄDU ZACZĘŁO OPUSZCZAĆ NASZE MIASTECZKO...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.