Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Piękno powiatu legnickiego w spocie KWW Razem Dla Powiatu Legnickiego

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 17 październik 2018, 15:35


Piękno powiatu legnickiego w spocie KWW Razem Dla Powiatu Legnickiego

artykuł sponsorowany - materiał wyborczy KWW Razem Dla Powiatu Legnickiego

Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Powiatu Legnickiego na swoim facebookowym profilu zaprezentował spot wyborczy, w którym - oprócz skupienia się na programie - zaprezentował to, czym nasz powiat naprawdę może się poszczycić.

- Powiat legnicki to piękny skrawek ziemi z doskonałym usytuowaniem, bogatą tradycją i historią. Posiada wszystkie walory sprzyjające dynamicznemu rozwojowi - przekonują w swoim spocie kandydaci startujący z ramienia KWW Razem Dla Powiatu Legnickiego.

KWW Razem Dla Powiatu Legnickiego to jeden z pięciu komitetów wyborczych na który zagłosować będą mogli m.in. mieszkańcy miasta i gminy wiejskiej Chojnów w zbliżających się wyborach do samorządu powiatu legnickiego. Komitet kilka tygodni temu zaprezentował swoich kandydatów na radnych, którzy - jak słyszymy w spocie - mają plan, dzięki któremu nasz wspólny dom jakim jest powiat legnicki, stanie się miejscem przyjaznym, rozwijającym i dostatnim.

KWW Razem Dla Powiatu Legnickiego określa się mianem nowej, niezwiązanej z żadną partią polityczną grupy ludzi, którzy doskonale wiedzą jak sprawić by powiat legnicki był nowoczesny, dostępny i skuteczny - Są wśród nas najlepsi w swoich dziedzinach, wykonujemy różne zawody ale jest coś co nas łączy - doświadczenie i umiejętność współpracy - zaznaczają.


Impulsem do rozwoju i przerwania stagnacji gospodarczej naszego regionu - zdaniem kandydatów KWW Razem Dla Powiatu Legnickiego - ma być wspieranie przedsiębiorczości i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatyczno-technicznych. Komitet w swoim spocie zwraca również uwagę na potrzebę wspierania poszczególnych gmin powiatu legnickiego w poszerzaniu udziału w ich budżetach środków partycypacji społecznej, które są rozwiązaniem na miarę XXI wieku.

Istotną kwestią poruszaną przez kandydatów KWW Razem Dla Powiatu Legnickiego jest otwarcie powiatu na potrzeby wszystkich członków naszych gminnych społeczności - Lepsze i częstsze informowanie mieszkańców o bieżących sprawach oraz umożliwienie im bezpośredniego udziału w procesie decyzyjnym są kluczowymi elementami naszej wizji - zaznaczają.

Program komitetu kierowany jest również do osób niepełnosprawnych i potrzebujących - Polityka społeczna i prorodzinna powinna być prowadzona odpowiedzialnie i ze szczególną uwagą na te osoby, które potrzebują wsparcia. Nie pozostaniemy obojętni na los drugiego człowieka, a zdrowie i godność mieszkańców powiatu legnickiego będą skutecznie chronione - słyszymy w spocie.

- Będziemy skutecznie sięgać po środki pochodzące z Unii Europejskiej. Widzimy wiele niewykorzystanych szans na rozwój, które mogłyby przynieść wiele zysku mieszkańcom. Wiemy jak skutecznie brać udział w projektach unijnych i wykorzystamy tę wiedzę by jak najlepiej zdobywać dotacje służące mieszkańcom - zapowiadają przedstawiciele komitetu.

Jednym z głównych zadań powiatu jest opieka nad należącą do niego infrastrukturą, która wymaga stałych napraw i dozoru technicznego. Rozwiązaniem sugerowanym przez KWW Razem Dla Powiatu Legnickiego jest stworzenie procedur które maksymalnie przyśpieszą usuwanie zagrożeń m.in. na naszych drogach.

- 21 października wszyscy spotkamy się przy urnach wyborczych w trakcie wyborów samorządowych. Oddając głos na naszych kandydatów, wybieracie Państwo rozwój i pewność, że powiat legnicki doczeka się potrzebnych zmian zgodnie z wolą jego mieszkańców - podsumowują przedstawiciele komitetu.Sklep Bigform