Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Brudna kampania w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 05 październik 2018, 15:47 Wszystkich komentarzy: 45


Brudna kampania w Chojnowie

Kampania przez zbliżającymi się wyborami samorządowymi staje się coraz ostrzejsza. Od kilku dni niszczone są wywieszone na terenie miasta banery i plakaty wyborcze. Przypadki łamania prawa zostały zgłoszone na policję.

Największa akcja niszczenia banerów wyborczych dotyczy Grzegorza Gapskiego - kandydata na radnego powiatu legnickiego. Pierwsze takie przypadki miały miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek, kolejne w nocy z czwartku na piątek. W wyniku działań nieznanych osób zniszczonych zostało 10 banerów, w tym bilbordy i plakaty.

- Z ogromnym niedowierzaniem przyjąłem fakt niszczenia moich materiałów wyborczych i rozpoczęcia brutalnej kampanii wymierzonej w moją osobę - czytamy w oświadczeniu radnego - Chcę wyraźnie podkreślić, że w moim czteroletnim działaniu kierowałem się dobrem mieszkańców oraz zawsze starałem się łączyć. Chcę podkreślić, że prowadzę merytoryczną kampanię, nakierowaną na bezpośredni kontakt z mieszkańcami Chojnowa - dodaje.

Na przypadki kradzieży i niszczenia materiałów wyborczych zwraca również radny Paweł Grabek, który w zbliżających się wyborach ubiega się o mandat radnego powiatu legnickiego.

- Ukradziono mi banery, plakaty, na materiałach pojawiły się wulgaryzmy. Niestety, ale poczucie bezkarności wandali powoduje kolejne akty dewastacji. Stanowczo potępiam takie zachowanie. Nienawiść i agresja nigdy nie będą przeze mnie akceptowane - mówi kandydat, który w swoim oświadczeniu apeluje o spokój i uczciwą kampanię wyborczą.Komentarze

Panie Gapski chcesz wyjść na ofiare bo widzisz ze przegrywasz
zgłoś komentarz
Panie Gapski czy pamięta pan swoje hasło z wyborów 2014 zawalczymy o prace i zawalczył ale pan zapraszam do zapoznania się z oświadczeniem majątkowym pana radnego na strone starostwa ...rok 2016 Ujazdowski 6 tys. poseł Szymanska 12 tys.dieta około17 tys. razem 35 tys.jak na 22 latka niezle ale rok 2017 to szokkiedy Ujazdowski pokazał PiS srodkowy palec został pan zatrudniony jako 23 latek bez doświadczenia i ze srednim wykształceniem w Legnickiej strefie [prezes pan Idczak z PiS] na stanowisku specjalista do spraw organizacyjnych przychod od maja do grudnia ponad 40 tys razem za 2017 rok ponad 60 tys.. brak słow
zgłoś komentarz
W takim razie Pan Gabski naprawdę ładnie zarabia, ciekawe, że jeszcze chce kandydować do powiatu. Ale od przybytku głowa nie boli, widać człowiek przyzwyczaja się szybko do dobrego. Ale niech sobie kandydyje, tylko niech zacznie coś robić wreszcie! Bo radnym być to zobowiązuje do czegoś, a nie tylko do sztuczek wyborczych raz na pare lat.
zgłoś komentarz
Z tego co pamiętam to w poprzedniej kampanii wyborczej jeden radny został przyłapany na zrywaniu plakatów ugrupowania przeciwników pana Burmistrza. Czyżby historia powraca
zgłoś komentarz
,,,słyszę wycie ,znakomicie,,czyli jest ,dobrze PIS górą ,do końca rozwali tych POPaprańców
zgłoś komentarz
Ktoś rozszyfrowal drugie imię Gabskiego i napisał na plakacie hahaha
zgłoś komentarz
Przykre jest to że dużo osób z doświadczeniem i z odpowiednim wykształceniem, po dobrych uczelniach nie ma możliwości dostać dobra pracę, a Pan Gapski że średnim wykształceniem bez żadnego doświadczenia wygrywa proces rekrutacji. Bo jakie doświadczenie można zdobyć w biurach poselskich ? Jak plakaty kleic !?
zgłoś komentarz
Kto siedzi przy korycie, to ma dobre życie. Tylko trzeba jeszcze pamiętać co się obiecało wyborcom! I nic się nie zrobiło.
A plakaty zrywał pewien siwy starszy pan, ciekawe czy poniósł odpowiedzialność za swoje wyczyny, Chyba nie. I do tego dalej kandyduje do rady. Wstyd !!!
zgłoś komentarz
Parafianka masz rację. No bo co z tego, że teraz pan Gabski znowu coś obiecuje jak po wyborach nawet nie będzie pamietał co tam wypisywał i obiecywał. Podobnie z tym jego hasłem wyborczym z przed 4 lat, jedyne co zostało to ciepła posadka dla samego zainteresowanego i tyle. Nie warto, naprawdę nie warto głosować na takich cwaniaczków.
zgłoś komentarz
,,,słyszę wycie ,znakomicie,,czyli jest ,dobrze PIS górą ,do końca rozwali tych POPaprańców
Właśnie pokazujesz typowo pisowski poziom
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.