Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 04 październik 2018, 18:20 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na nadchodzący weekend.

KRĘCISZ MNIE

piątek, godz. 18.30

sobota, godz. 18.30

niedziela, godz. 18.30


Belgijska komedia romantyczna, która śmieszy i jednocześnie wzrusza do łez. Jocelyn to niepoprawny podrywacz i odnoszący sukcesy biznesmen. W oko wpada mu piękna Julie. Aby zwrócić na siebie jej uwagę i ją uwieść postanawia… udawać niepełnosprawnego. Szybko okazuje się, że siostra jego wybranki również porusza się na wózku. Strzała amora trafia dość niecelnie i nasz bohater z miejsca zakochuje się we Florence. Chcąc zdobyć serce pięknej kobiety, musi kontynuować maskaradę.
DYWIZJON 303. HISTORIA PRAWDZIWA

piątek, godz. 20.15

sobota, godz. 20.15

niedziela, godz. 20.15


Film wojenny, którego akcja rozgrywa się w 1940 roku. Opowiada historię legendarnego polskiego Dywizjonu 303 im. Tadeusza Kościuszki, który wsparł Anglików podczas nalotu Niemców na ich kraj. Tytułowy Dywizjon 303 uznawany jest za najskuteczniejszy oddział powietrzny w trakcie bitwy o Anglię – przypisuje mu się zestrzelenie 120 niemieckich samolotów.

Historyczną opowieść przeplatają wątki z życia osobistego polskich lotników – przyjaźnie, rywalizację, zabieganie o sympatię Anglików, wątpliwości moralne związane z prowadzeniem wojny, a także historie wielkich miłości.

Na ekranie zobaczymy m.in. Macieja Zakościelnego, Piotra Adamczyka, Antoniego Królikowskiego, Annę Prus i Jana Wieczorkowskiego.

KOPCIUSZEK. HISTORIA PRAWDZIWA

sobota, godz. 15.00; 16.45

niedziela, godz. 15.00; 16.45


Nowa animowana odsłona dobrze wszystkim znanej historii o Kopciuszku. Głos w polskiej wersji językowej głównej bohaterce użyczyła Julia Wieniawa.

Podczas balu Kopciuszek wraz z przyjaciółmi odkrywa tajemnicę, która może wstrząsnąć baśniowym światem. Ład w królestwie zostaje zaburzony, bowiem książę zostaje zamieniony w mysz, a jego miejsce zajmuje oszust kierowany przez złą wiedźmę. Kopciuszek wyrusza w podróż pełną magii i przygód, aby pokonać siły zła i przywrócić wolność prawowitemu następny tronu.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.