Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Za nami derby ziemi chojnowskiej w klasie okręgowej

Autor Kasia_
Data utworzenia: 01 październik 2018, 15:00 Wszystkich komentarzy: 1


Za nami derby ziemi chojnowskiej w klasie okręgowej

W niedzielne popołudnie na murawie w Rokitkach do rywalizacji stanęły zespoły Czarnych Rokitki i Chojnowianki Chojnów.

Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Walka była zacięta i wyrównana.

Wynik spotkania już w 3 minucie meczu otworzyli gospodarze. Bramkę rywali w rzucie karnym skutecznie sforsował Oskar Trojniarz. Chojnowianka wyrównała rezulatat w 29’ po celnym strzale Kacpra Jędraszczyka. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga odsłona derbowego meczu to zacięta walka o dominowanie przy piłce. W 55’ na prowadzenie znów wyszli Czarni, tym razem za sprawą Mateusza Sierpny. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 62’ celne trafienie oddał Konrad Cichoń. Dobra gra Chojnowianki szybko zaowocowała kolejną bramką. W 77’ celny strzał oddał Paweł Malik.

Pomimo wszystko Czarni nie dali za wygraną i w doliczonym czasie gry po bramce w wykonaniu Damiana Tucholskiego wyrównali rezultat meczu na 3:3.

Czarni Rokitki 3:3 Chojnowianka Chojnów

Żółte kartki:

Czarni Rokitki: Jacek Wrotny, Karol Wojak

Chojnowianka Chojnów: Paweł Malik, Sebastian Iwaniak, Piotr Jędrusiak, Konrad Cichoń

SKŁADY:

Czarni Rokitki: Oskar Trojniarz, Jacek Wrotny, Karol Wojak, Mateusz Sierpnia, Natan Sieroń, Piotr Romaniak, Maciej Ratajczyk, Paweł Pater, Szymon Gut, Paweł Gronostal, Kamil Białek. Na boisku pojawili się również Dawid Tucholski i Nikos Pavlou. Do dyspozycji trenera pozostawali Kamil Pachura, Dominik Migała i Kacper Janiec.

Chojnowianka Chojnów: Paweł Darmoros, Konrad Cichoń, Jakub Olewnik, Paweł Malik, Łukasz Kuczyński, Piotr Jędrusiak, Sebastian Karbowniczek, Kacper Jędraszczyk, Marcin Krupa, Robert Krasoń, Krzysztof Kowalczyk. Na boisku pojawili się również Jakub Wołoszyn i Sebastian Iwaniak. Do dyspozycji trenera pozostawali Gracjan Fedak i Paweł Zazulczak.Komentarze

Ups. Czy to nie były zawodnik Chojnowianki odebrał im 3 punkty ?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.