Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Z powodu braku konkurentów zostaną radnymi bez głosowania

Autor admin
Data utworzenia: 26 wrzesień 2018, 14:28 Wszystkich komentarzy: 5


Z powodu braku konkurentów zostaną radnymi bez głosowania

Choć do wyborów pozostał jeszcze prawie miesiąc, to już teraz znamy nazwiska pierwszych radnych, którzy zasiądą w ławach Rady Miejskiej i Rady Gminy w nowej kadencji. Wszystko za sprawą braku konkurentów.

Radnymi zostały osoby, które w swoich okręgach były jedynymi zgłoszonymi kandydatami. Pomimo wezwania do dokonywania dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych, chętni się nie pojawili.

W nowej Radzie Miejskiej zobaczymy: Bonę Szaban, Antoniego Skalskiego, Krzysztofa Grzecha, Andrzeja Matuszewskiego, Krystynę Czapską, Ryszarda Kopackiego, Barbarę Kułacz, Mariusza Kowalczyka oraz Jana Skowrońskiego.

Wszystkie te osoby o mandat w Radzie Miejskiej ubiegają się z list KWW Rozwój Chojnowa - w związku z tym, już teraz wiadome jest, że komitet burmistrza będzie miał większość.

W nowej Radzie Gminy zobaczymy: Jana Kozubskiego z Rokitek, Bogdana Styrkowca w Rokitek, Zbigniewa Urszulaka ze Starego Łomu, Janusza Terę z Krzywej, Mieczysława Kułagę z Okmian, Ryszarda Tajchmana z Konradówki oraz Józefa Przyłuckiego z Niedźwiedzic.

Wszystkie te osoby o mandat w Radzie Gminy ubiegają się z list KWW Gmina Chojnów - Nasz Wspólny Dom.Komentarze

Widocznie ludzie nie chcą zmian i wszystko im pasuje,skoro większość zostanie tych samych. Na forum wszyscy krytykują,ale jak przyjdzie do wyborów,to chętnych brak.
zgłoś komentarz
Ludziom się nie chce komentować tutaj,a co dopiero bawić się w politykę.
zgłoś komentarz
Dlaczego nowi nie startują? Dlaczego od lat mamy do czynienia z tym samym składem osobowym? To jest świat polityki.
zgłoś komentarz
Serkies przez lata stworzył w mieście system oligarchii, ludzie nie wierzą że mogą z nim wygrać , ani z jego radnymi, z jego ramienia, wygrywa komitet urzędującego dyktatora, komitet wspierany przez urząd miasta. To zaprzeczenie demokracji, społeczności obywatelskiej. Serkies to oligarcha, nie dziwcie się ludziom że odpuścili.
zgłoś komentarz
Spokojnie. To jego ostatnia kadencja. Zobaczymy czy w następnych wyborach będzie cała masa nowych kandydatów, którzy biedni nie mają szans, i których tłamsi oligarchia. Masakra. Takie bzdury wypisywać To trzeba mieć śmietnik we łbie Julita odstaw narkotyki bo Ci nie służą jak widać.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.