Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Pożegnaliśmy lato ze Żłobkiem Słoneczko [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 22 wrzesień 2018, 08:09 Wszystkich komentarzy: 0


Pożegnaliśmy lato ze Żłobkiem Słoneczko [ZDJĘCIA]

W miniony piątek chojnowski Żłobek Miejski Słoneczko był gospodarzem integracyjnego festynu "Pożegnanie lata". Dzieci i ich rodzice oraz bliscy bawili się na łące przy ulicy generała Sikorskiego. Zobacz fotorelację z wydarzenia!

Biorąc udział w wydarzeniu można było skorzystać m.in. z: warsztatów tematycznych prowadzonych przez "Rogatą Wieś", dmuchanych zjeżdżalni oraz stanowisk z popcornem, lodami, kiełbaskami z grilla, frytkami, pierogami, ciastami, goframi, zdrową żywnością.

Jedną z atrakcji imprezy był występ przygotowany przez zespół taneczny Brooklyn.

Pożegnanie lata stanowiło moc atrakcji nie tylko dla dzieci, ale też i dla dorosłych - Ci mieli okazję spróbować swoich sił m.in. w budowie wieży z kartonowych pudełek, które uprzednio trzeba było złożyć oraz w przeciąganiu liny, gdzie nagrodą dla najlepszej drużyny był bilet na mecz Zagłębia Lubin z Pogonią Szczecin.

Jak przystało na prawdziwy festyn - na miejscu nie zabrakło również loterii z cennymi nagrodami.

Dużą atrakcją dla dzieci była możliwość wzięcia udziału w warsztatach tanecznych poprowadzonych przez przedstawicielkę szkoły tańca Diamond Dance Studio z Legnicy. Ci młodsi z uwagą przyglądali się przedstawieniu przygotowanemu przez Miejską Bibliotekę Publiczną.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.