Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 21 wrzesień 2018, 08:03 Wszystkich komentarzy: 14


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. Zobacz, co będzie można obejrzeć na lokalnym dużym ekranie.

CZŁOWIEK, KTÓRY ZABIŁ DON KICHOTA

piątek, godz. 17.00; 19.30

Przygodowy film science-fiction w reżyserii Terry’ego Gilliama. Głównym bohaterem jest Toby – twórca reklam z Londynu. W wyniku zbiegu okoliczności cofa się w czasie to VII-wiecznej La Manchy, gdzie przyjdzie mu podróżować u boku Don Kichota, który uznaje go za Sancho Panzę. Tobiemu trudno będzie odróżnić sny od realnych wydarzeń – czy uda mu się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Z pewnością pomoże mu w tym jego bujna wyobraźnia.


KSIĘŻNICZKA I SMOK

sobota, godz. 15.00; 16.30

niedziela, godz. 15.00; 16.30

Film animowany rosyjskiej produkcji, przeznaczony dla widzów w każdym wieku. Opowiada historię księżniczki Basi, która w dniu swoich 7 urodzin pierwszy raz opuszcza królewski pałac. W baśniowym świecie czeka na nią moc przygód.


JULIUSZ

sobota, godz. 18.00

niedziela, godz. 18.00

Nowa polska komedia w reżyserii Aleksandra Pietrzaka. Głównym bohaterem jest tytułowy Juliusz – ustatkowany nauczyciel plastyki. Wiedzie on spokojne, uporządkowane życie, a problemów przysparza mu wyłącznie jego ojciec – artysta-malarz, który pomimo podeszłego wieku nieustannie imprezuje. Po jednej z imprez ojciec Juliusza przechodzi drugi zawał, lecz nie zamierza zmieniać stylu życia. Juliusz stara się wpłynąć na ojca, z pomocą przychodzi mu w tym urocza lekarz weterynarii – Dorota. Szybko się jednak okazuje, że zawał ojca był tylko początkiem problemów…


MC QUEEN

sobota, godz. 20.00

niedziela, godz. 20.00

Brytyjski film dokumentalny opowiadający historię życia ikony współczesnej sztuki – Aleksandra McQueena – wizjonera, buntownika, a także geniusza, który odmienił świat mody. Zwykły, biedny chłopak z Londynu dzięki pracowitości i samozaparciu stworzył jedną z najbardziej luksusowych marek odzieżowych na świecie, która warta jest miliony dolarów.


Komentarze

a kiedy będzie grany KLER
zgłoś komentarz
Z tego co mi wiadomo, to tego filmu nie będzie, dyrektor Horodecki wraz z Janem Serkiesem cenzurują co mieszkańcy mogą w Chojnowie oglądać a czego nie, takak komuna bis, przecież mieszkańcy miasta są za głupi żeby sami decydować na co mogą ewentualnie pójść. Poza tym Serkies gdyby zezwolił na to, to dostał by ostre zje@%#%$# od proboszcza, biskupa Mendyka przed którym ciągle klęczy.
zgłoś komentarz
Ja czekam na ten film . U nas .
zgłoś komentarz
Ja czekam na ten film . U nas .
W cuda wierzysz? W mieście,gdzie kler ma sporo do powiedzenia?
zgłoś komentarz
Ja pamiętam otwarcie domu kultury po remoncie, i co? kogo burmistrz zaprosił, polityków, biskupa, księży i zakonnice, siedzieli w pierwszym rzędzie. Przecież nie dopuszczą żeby ten film się ukazał, bo film nie jest tylko o klerze,ale politykach i urzędnikach takich jak oni, zależnych od nich. Jeszcze po tym filmie ktoś przejrzy na oczy, trzeba jechać do Legnicy. Pod linkiem na dole, dla przypomnienia fotka z otwarcia domu kultury.
https://zapodaj.net/b3eec94548358.jpg.html
zgłoś komentarz
niestety nie widać końca tych rządów obecnego burmistrza i jego ekipy .....głosować też nie ma na kogo , więc szans na zmianę obecnej sytuacja żadnej i trochę to żenujące i bezradne
zgłoś komentarz
Skoro ktoś podjął taką decyzję że filmu nie będzie, powinniśmy wiedzieć kto i dlaczego. Jeśli ktoś miał taką "odwagę" nie też ma do tego aby się do tego przyznać i wytłumaczyć dlaczego. Chojnow.pl do dzieła, dziennikarze i reporterzy powinni odwiedzić MOSKiR, ewentualnie gabinet najwyższego w urzędzie miasta. Informujcie nas, nie tylko że brak wody i o następnej inwestycji po kilkanaście razy.
zgłoś komentarz
ja ,mam taki pomysł,na czele odwiedzających MOSKiR,powinna ,,stanąć,,,,Julita,,a członkami tej grupy ,powinni zostać,,babcia55,,Kowalik,,Malinda,,sabian53,,gwarantuje że problem ,byłby rozwiązany ,szybko i ,,bez bólu,,powodzenia
zgłoś komentarz
nie ma problemu ja mogę iść i zapytać
zgłoś komentarz
dowiedziałam się że na chwilę obecną nie ma w programie filmu KLER i w najbliższej perspektywie też nie ma , jak mi pani wytłumaczyła repertuar zamawia dyrektor a na pażdziernik zaplanowanych jest dużo koncertów więc sala będzie zajęta
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.