Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Flora i fauna z bliska w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wernisaż wystawy "Natura" [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 18 wrzesień 2018, 11:08 Wszystkich komentarzy: 0


Flora i fauna z bliska w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wernisaż wystawy "Natura" [ZDJĘCIA]

W miniony piątek Miejska Biblioteka Publiczna gościła wernisaż wystawy "Natura", na której prezentowane są fotografie polskiej flory i fauny wykonane przez Pawła Wróbla - chojnowskiego pasjonata wypraw rowerowych i wędrówek górskich.

Paweł Wróbel to stały gość Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej. W 2012 roku na wystawie „Wyprawy rowerowe Pawła Wróbla” mogliśmy wybrać się z jej autorem w rowerową podróż po naszym kraju, a rok później podziwialiśmy fotografie z górskich wędrówek.

Na tegoroczną wystawę składają się przede wszystkim zdjęcia makro roślin i zwierząt. Jak zaznacza autor - fotografie, które możemy oglądać na ścianach chojnowskiej biblioteki powstawały przez dziewięć lat - To nie jest tak, że planuję zrobienie jakiegoś zdjęcia. Prezentowane fotografie zostały wykonane okazjonalnie - jadę rowerem lub idę pieszo, coś zobaczę kątem oka, zsiadam z roweru i robię zdjęcie - zaznacza autor.

Część zdjęć, szczególnie ważek, wykonane zostały nad wodą. Wynika to z jeszcze jednej pasji Pawła Wróbla - wędkarstwa.

W ramach wernisażu odbyła się również prelekcja dotycząca otaczającego nas ekosystemu. Wystawę składającą się z 150 fotografii oglądać możemy do końca października.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.