Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Pijany 18-latek urządził sobie chuligański rajd ulicami Chojnowa

Autor admin
Data utworzenia: 13 wrzesień 2018, 11:06 Wszystkich komentarzy: 2


Pijany 18-latek urządził sobie chuligański rajd ulicami Chojnowa

Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali nietrzeźwego 18-latka, który chwilę wcześniej wybił dwie szyby, wyrwał pojemniki na odpady, zerwał donicę ze słupa oświetleniowego i uszkodził tablicę ogłoszeniową... Za chuligański rajd ulicami Chojnowa wandal odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Dyżurny Komisariatu Policji w Chojnowie o godzinie 23:30 został powiadomiony przez mieszkańców Chojnowa o dewastacji publicznego mienia przez grupę młodych mężczyzn. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się policjanci Ogniwa Prewencji, którzy ustalili, że jeden z mężczyzn idących ulicami: Kolejową, Legnicką, Reja, Szpitalną, Grodzką, Witosa, Dąbrowskiego bez wyraźnego powodu dewastował wszystko, co napotkał na swojej drodze - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z biura prasowego legnickiej policji - Mężczyzna, będąc w stanie nietrzeźwości wybił szybę w pomieszczeniu gospodarczym, wyrwał pojemnik na odpady, zerwał donicę ze słupa oświetleniowego, uszkodził tablicę ogłoszeniową oraz wybił szybę w budynku mieszkalnym. Straty jakie powstał swoim chuligańskim działaniem opiewają na kwotę blisko 2 tys. złotych. Funkcjonariusze ustalili rysopis wandala i udali się na poszukiwania.

Podczas sprawdzania pobliskiego terenu, policjanci zauważyli idącego mężczyznę, który odpowiadał podanemu przez świadków wizerunkowi. 18-latka zatrzymano i z uwagi na stan upojenia alkoholowego przewieziono do Izby Wytrzeźwień. Następnego dnia, kiedy mężczyzna wytrzeźwiał usłyszał zarzuty do których w całości się przyznał.

18-latkowi za przestępstwo jakiego się dopuścił grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Kiedy miało miejsce to zdarzenie? W poniedziałek tj. 10.09?
zgłoś komentarz
Brawa dla policji. Takich "ludzi" to na łagry! Patałachy życiowe bez przyszłości!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.