Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Przed nami kolejne spotkania z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów

Autor admin
Data utworzenia: 12 wrzesień 2018, 14:31 Wszystkich komentarzy: 0


Przed nami kolejne spotkania z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów

24 września oraz 8 października Miejski Rzecznik Konsumentów w Legnicy spotka się z mieszkańcami ziemi chojnowskiej. Na miejscu będzie można skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w zakresie ochrony konsumenckiej.

Spotkanie skierowane do mieszkańców gminy wiejskiej Chojnów odbędzie się 24 września w godzinach 12:00-14:00 w budynku Urzędu Gminy przy ulicy Fabrycznej 1.

8 października Miejski Rzecznik Konsumentów odwiedzi Chojnów. Spotkanie odbędzie się w godzinach 12:00-14:00 w Domu Schrama.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję uzyskać pomoc wsporze z przedsiębiorcą - sprzedawcą, producentem lub dystrybutorem. Miejski Rzecznik Konsumentów w przypadku podejrzenia naruszenia praw konsumentów może podjąć interwencję w indywidualnej sprawie konsumenckiej, dążąc do polubownego zakończenia sporu, wytaczać powództwa na rzecz konsumentów lub wstępować, za ich zgodą, do toczącego się postępowania w sprawie ochrony interesów konsumentów. Warto pamiętać również, że Miejski Rzecznik Konsumentów nie może zajmować się sprawami, w których stroną jest np. gmina, czy też wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe - nie jest również właściwy w sprawach egzekucji prowadzonych przez komorników sądowych.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.