Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Poszukiwany chojnowianin zatrzymany przez policję

Autor admin
Data utworzenia: 04 wrzesień 2018, 13:22 Wszystkich komentarzy: 0


Poszukiwany chojnowianin zatrzymany przez policję

Chojnowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem pomimo posiadania aktywnego zakazu prowadzenia pojazdów. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że zatrzymany 33-letni chojnowianin jest poszukiwany przez policję celem ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary pozbawienia wolności.

- Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego marki Opel. Miało to miejsce przy ulicy Fabrycznej w Chojnowie. Mężczyzna nie okazał dokumentu uprawniającego go do kierowania pojazdami mechanicznymi. Aby to ustalić, policjanci sprawdzili 33-latka w policyjnych bazach danych - informuje mł. asp. Izabela Burska.

Okazało się, że nie dość, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy i od połowy sierpnia br. ma aktywny zakaz kierowania wszelkim pojazdami mechanicznymi, to na domiar jest poszukiwany celem ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych.

Zatrzymany chojnowianin ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy. W związku z zaistniałą sytuacją, mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu, a tym samym niestosowanie się do jego wyroku, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.