Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Piccolo Mondo szykuje się do urodzin [WYNIKI KONKURSU]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 07 wrzesień 2018, 17:49


Piccolo Mondo szykuje się do urodzin [WYNIKI KONKURSU]

Już w najbliższy weekend chojnowska pizzeria Piccolo Mondo świętować będzie swoje siedemnaste urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania mamy bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w tym właśnie lokalu.

Piccolo Mondo już teraz zachęca do odwiedzin w najbliższy weekend - na klientów pizzeri czekać będzie kilka niespodzianek.

Konkursy organizowane na naszym portalu przy współpracy z Piccolo Mondo od lat cieszą się Waszym ogromnym zainteresowaniem - to z kolei świadczy o popularności samego lokalu, gdzie od siedemnastu lat zjeść możemy najróżniejsze włoskie specjały.

Żeby wziąć udział w konkursie należy wymienić przynajmniej jedno danie oprócz pizzy, jakie serwuje się klientom w Piccolo Mondo.

Biorąc udział w konkursie zdobywasz szansę na bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w tym lokalu. Zwycięzcę wybierzemy spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi.

Na odpowiedzi czekamy pod konkursowym postem na naszym profilu na facebooku do 8 września (sobota), do godziny 12:00.

Piccolo Mondo - Chojnów, Rynek 3B
piccolomondo.com.pl

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Było ich mnóstwo!

Główną nagrodę zdobywa Pan Mateusz Grzelak! Gratulujemy!


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.