Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dożynki Gminne 2018: Moc atrakcji w Rokitkach [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 03 wrzesień 2018, 01:25 Wszystkich komentarzy: 0


Dożynki Gminne 2018: Moc atrakcji w Rokitkach [ZDJĘCIA]

Koncert zespołu BOYS to nie jedyna atrakcja tegorocznych Dożynek Gminnych. Zobacz obszerną fotorelację!

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla gości moc atrakcji.

Sporym zainteresowaniem cieszył się wieczorny występ zespołu BABYLON, grającego covery Boney M. Obecnie grupa występuje w międzynarodowym składzie - muzycy pochodzą z Kamerunu, Republiki Konga i oczywiście z Polski. Podczas występu mieliśmy okazję usłyszeć przeboje, które na stałe weszły do kanonu muzyki dyskotekowej.

Na scenie dożynek prezentowały się także gminne zespoły folkorystyczne.

Ciekawym punktem imprezy był pokaz Timbersports w wykonaniu mistrzów Polski tej dyscypliny, w tym mieszkańca Rokitek Krzysztofa „Słonia” Majewskiego. Timbersports to międzynarodowa seria zawodów w cięciu i rąbaniu drewna z użyciem pilarki łańcuchowej, siekiery i piły ręcznej. Wszystko w jak najkrótszym czasie i z jak największą precyzją. W zmaganiu oprócz profesjonalistów udział wzięli także chętni ochotnicy.

Podczas gdy na scenie dożynek prezentowała się grupa BOYS, na pobliskim boisku sportowym wylądowali spadochroniarze. Atrakcja została zorganizowana przez p. Andrzeja Kupczyka - pasjonata spadochroniarstwa, na którego zaproszenie pozytywnie odpowiedzieli przyjaciele z Aeroklubu Wrocławskiego.

Przez cały dzień nad przebiegiem imprezy czuwali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej. W godzinach popołudniowych zaprezentowali oni przed licznie zgromadzoną publicznością, co może się stać gdy polejemy płonący olej wodą. Radzimy nie powtarzać tego eksperymentu! Pokaz OSP dotyczył także udzielania pierwszej pomocy.

Na gości dożynek czekały lokalne specjały, stragany z rękodziełem, loteria fantowa, strzelnica oraz strefa dla najmłodszych.

Dożynki Gminne 2018: Rolnicy podziękowali za zebrane plony [ZDJĘCIA]

Dożynki Gminne 2018: Niech żyje wolność i swoboda, czyli BOYS na scenie [ZDJĘCIA]
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.