Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica Cuprum

Mamy nową komendant chojnowskiej policji. Uroczysta zbiórka na komisariacie

Author: admin
Creation date: 01 September 2018, 14:57 All comments: 0


Mamy nową komendant chojnowskiej policji. Uroczysta zbiórka na komisariacie

31 sierpnia w Komisariacie Policji w Chojnowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Chojnowie komisarz Alicji Słoniny.

Rozkaz personalny nowej komendant przekazał Komendant Miejski Policji w Legnicy insp. Leszek Zagórski, który przedstawił zebranym dotychczasowy przebieg jej służby, mówiąc że jest doświadczonym funkcjonariuszem zasługującym na takie wyróżnienie. Pogratulował również pełnionej funkcji oraz życzył samych sukcesów na tym stanowisku.

Komisarz Alicja Słonina jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji rozpoczęła w 2004 roku, realizując swoje obowiązki w Komisariacie Kolejowym Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. W 2005 roku pełniła służbę w sekcji dochodzeniowo-śledczej Komisariatu I Policji w Legnicy. Od 2006 roku komisarz Alicja Słonina realizowała swoje obowiązki w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Legnicy sukcesywnie awansując na wyższe stanowiska. W 2015 roku została mianowana na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Chojnowie. W roku 2018 komisarz Słoninie zostały powierzone obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Chojnowie. W trakcie swojej służby była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana m. in. brązowym medalem „Za długoletnią służbę".

Komisarz Alicja Słonina podziękowała za obdarzenie jej tak dużym zaufaniem, które będzie wypełniała z należną sumiennością i rzetelnością. Zebrana na uroczystej zbiórce kadra kierownicza Komisariatu Policji w Chojnowie wraz z funkcjonariuszami i pracownikami Policji oraz zaproszonymi samorządowcami Burmistrzem Miasta Chojnowa, Wójtem Gminy Chojnów oraz Wójtem Gminy Miłkowice wyrażała duże uznanie, serdecznie gratulując i składając Pani Komendant życzenia kolejnych osiągnięć w służbie, które z pewnością przełożą się na podwyższenie poziomu poczucia bezpieczeństwa przez mieszkańców miasta i gminy Chojnów oraz gminy Miłkowice.

Uroczysta zbiórka zakończyła się złożeniem meldunku Komendantowi Miejskiemu Policji w Legnicy insp. Leszkowi Zagórskiemu.

materiały prasowe / KMP LegnicaComments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform