Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Naćpany kierowca jeździł po Chojnowie. 27-latek odpowie także za handel narkotykami

Autor admin
Data utworzenia: 28 sierpień 2018, 11:16 Wszystkich komentarzy: 0


Naćpany kierowca jeździł po Chojnowie. 27-latek odpowie także za handel narkotykami

Działania funkcjonariuszy z chojnowskiego Komisariatu Policji doprowadziły do zatrzymania 27-letniego mężczyzny, który kierował pojazdem pod wpływem narkotyków i posiadał przy sobie kilkanaście porcji środków odurzających. Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli kolejne podziałkowane porcje metamfetaminy i marihuany. Łącznie zabezpieczono 100 porcji handlowych narkotyków.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna handlował nimi, czepiąc z tego procederu korzyści majątkowe.

- Zatrzymanie mężczyzny było wynikiem działań operacyjnych prowadzonych przez policjantów Komisariatu Policji w Chojnowie. Kryminalni od dłuższego czasu zajmowali się sprawą, w której zainteresowaniem objęto proceder przestępczy 27-latka trudniącego się rozprowadzaniem narkotyków na terenie gminy Chojnów - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z biura prasowego legnickiej policji - Kilka dni temu w wyniku podjętych działań chojnowscy policjanci zatrzymali 27 – latka podczas jazdy samochodem na ulicy Kilińskiego w Chojnowie. Funkcjonariusze z uwagi na podejrzenia, że mężczyzna może przewozić narkotyki dokonali jego przeszukania, gdzie już po chwili ujawnili kilkanaście zawiniątek z marihuaną i metamfetaminą. Policjanci podczas kontroli zwrócili również uwagę na nieracjonalne zachowanie się kierującego. Badanie narkotestem wykazało, że mężczyzna znajduje się pod wpływem marihuany.

Dynamika czynności prowadzonych przez chojnowskich funkcjonariuszy, którzy natychmiast po zatrzymaniu mężczyzny, dokonali przeszukania należących do niego pomieszczeń, przyniosła wymierne efekty w postaci zlikwidowania kolejnego punktu sprzedaży narkotyków. W miejscu zamieszkania 27-latka policjanci w szklanym słoiku zabezpieczyli podziałkowaną marihuanę i metamfetaminę oraz wagę elektroniczną. Łącznie zabezpieczono 100 porcji handlowych narkotyków. Zatrzymany mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu.

Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że mężczyzna od dłuższego czasu trudnił się handlem narkotykami. 27-letni mieszkaniec Chojnowa usłyszał zarzuty posiadania w znacznej ilości narkotyków i handlu nimi. Na wniosek policjantów Komisariatu Policji w Chojnowie prokuratur zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.