Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Imieninowe spotkanie Marii, Maryś, Marysieniek z Trubadurami w roli głównej [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 16 sierpień 2018, 10:59 Wszystkich komentarzy: 0


Imieninowe spotkanie Marii, Maryś, Marysieniek z Trubadurami w roli głównej [ZDJĘCIA]

Za nami drugie imieninowe spotkanie Marii, Maryś, Marysieniek... Wielkie święto na chojnowskim Rynku swoimi występami uświetniły zespoły folklorystyczne z gminy Chojnów i Gromadka oraz legenda polskiej muzyki - zespół Trubadurzy. Zobacz zdjęcia!

Dla wszystkich Marii - nie tylko tych z Chojnowa - organizatorzy przygotowali upominki. Solenizantki po wpisaniu się do pamiątkowej księgi otrzymywały korale oraz brały udział w loterii w której do wygrania były cenne upominki.

Na festynie nie zabrakło atrakcji dla dzieci, które podobnie jak w roku minionym mogły spróbować swoich sił przed malarską sztalugą. O środowym święcie Wojska Polskiego przypominało nam z kolei stanowisko przygotowane przez chojnowską drużynę Związku Strzeleckiego.

Część artystyczną rozpoczęły występy zespołów folklorystycznych z gminy Chojnów i Gromadka. Przed chojnowską publicznością zaprezentowały się Albinki ze Strupic, Michalinki z Konradówki i Piotrowic, Słowiki ze Starego Łomu, Niezapominajki z Osłej oraz Wesoła Gromadka, rzecz jasna z Gromadki.

Wisienką na torcie był występ legendy polskiej sceny muzycznej - grupy Trubadurzy. Jeden z najstarszych polskich zespołów wykonywał swoje największe przeboje, w tym: Przyjedź mamo na przysięgę czy Znamy się tylko z widzenia.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform