Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Author: Kasia_
Creation date: 09 August 2018, 12:27 All comments: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na nadchodzący weekend.

KSIĄŻĘ CZARUŚ

piątek, godz. 15.00; 17.00

sobota, godz. 15.00; 17.00

Animowany film komediowy. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Ewelinę Lisowską, Honoratę Skarbek i Martę Gałuszewską.

W jednym miejscu spotkają się Królewna Śnieżka, Kopciuszek i Śpiąca Królewna – wszystkie będą walczyć o uczucia Księcia Czarusia. Wszystko za sprawą klątwy rzuconej na małego księcia przez złą Królową, która sprawia, że każda napotkana przez niego dziewczyna z miejsca się w nim zakochuje i pragnie zostać jego żoną.

Książę Czaruś, aby utrzymać prawo do tronu, musi znaleźć sposób na odczynienie złego zaklęcia, a także odnaleźć miłość swojego życia. Wspierany przez przyjaciół, wyrusza w podróż pełną przygód.

WHITNEY

piątek, godz. 19.00

sobota, godz. 19.00

Poruszający dokument biograficzny w reżyserii Kevina Macdonalda opowiadający historię właścicielki jednego z najpiękniejszych głosów na świecie – Whitney Houston. Była ona najczęściej nagradzaną artystką muzyczną w dziejach światowej muzyki. Dokument ukazuje niecodzienne spojrzenie na życie niezwykle utalentowanej kobiety. Przedstawia jej życie osobiste, zawrotną karierę oraz powolny upadek. Zawiera niepublikowane dotąd materiały, które zaskakują szczerością, intrygują, szokują i wzruszają do łez.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.