Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Podwodny spektakl w Miejskiej Bibliotece Publicznej [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 06 sierpień 2018, 12:57 Wszystkich komentarzy: 0


Podwodny spektakl w Miejskiej Bibliotece Publicznej [ZDJĘCIA]

W dniu dzisiejszym Miejska Biblioteka Publiczna gościła pokaz muzyczno-teatralny "Historie wyłowione z dna oceanu". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Pokaz stanowił prezentację plonu wakacyjnych warsztatów twórczych dla dzieci "Opowieści z głębin" prowadzonych w MOKSiR przez animatora kultury Karolinę Rosocką. Na wydarzenie zaprosili Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie.

W dzisiejszym pokazie muzyczno-teatralnym zaprezentowały się dzieci, które brały udział w lipcowych warsztatach. W trakcie pięciu warsztatowych mieli oni okazję zainspirować się niezwykłym i tajemniczym życiem oceanicznym.

Jednym z elementów pokazu był występ eksperymentalnej orkiestry oceanicznej, która zaprezentowała grę na archaicznych i etnicznych instrumentach. Dekoracje i kostiumy wykorzystane w spektaklu zostały przygotowane przez dzieci podczas warsztatów z papieru oraz materiałów recyklingowych. Podwodny pokaz z uwagą śledzili rodzice oraz bliscy młodych aktorów.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.