Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Rokitki: Kierował pod wpływem narkotyków

Autor admin
Data utworzenia: 03 sierpień 2018, 09:56 Wszystkich komentarzy: 0


Rokitki: Kierował pod wpływem narkotyków

Policjanci Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie w dniu wczorajszym dokonali zatrzymania 22-letniego mężczyzny, który pod wpływem narkotyków kierował osobową mazdą. Mężczyzna odpowie także za posiadanie przy sobie środków odurzających w postaci marihuany.

- Wczoraj tj. 2 sierpnia br. kilka minut po północy policjanci Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie podczas pełnienia służby w miejscowości Rokitki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mazda. Funkcjonariusze podczas kontroli dokumentów 22-latka zwrócili uwagę na jego zaczerwienione oczy i nerwowe zachowanie - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert z biura prasowego legnickiej policji - Policjanci mając przypuszczenie, że mężczyzna może być pod wpływem narkotyków przeprowadzili mu badanie narkotestem. Już po chwili test na zawartość narkotyków zabarwił się i wykazał, że jest on pod wpływem środków. W trakcie przeszukania 22-latka oraz jego pojazdu policjanci ujawnili środki odurzające w postaci marihuany. Mieszkaniec Chocianowa został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.

W świetle obowiązującego prawa za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie pod wpływem środków odurzających kierowca może trafić do więzienia nawet na 2 lata.

inf. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.