Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wypadek na skrzyżowaniu Bolesławieckiej i Parkowej [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 02 sierpień 2018, 20:19 Wszystkich komentarzy: 2


Wypadek na skrzyżowaniu Bolesławieckiej i Parkowej [ZDJĘCIA]

Po godzinie 19:00 na skrzyżowaniu ulic Bolesławieckiej i Parkowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nie obyło się bez poszkodowanych.

Do zdarzania doszło na rogatkach miasta. Przyczyny wypadku są badane przez odpowiednie służby. Na miejscu pojawili się policjanci, strażacy z JRG Chojnów oraz ratownicy medyczni, którzy na miejscu zajęli się opatrzeniem osób które ucierpiały w wyniku kolizji.

Do czasu uprzątnięcia pojazdów musimy liczyć się z utrudnieniami drogowymi w tym miejscu. Ulica Bolesławiecka na chwilę obecną jest nieprzejezdna w obydwie strony. Jadąc w kierunku Bolesławca radzimy objazd ulicą Wojska Polskiego.

To nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu. W miejscu tym kilkaset razy dziennie łamane są przepisy ruchu drogowego - najczęstsze przewinienia dotyczą skracania zakrętu poprzez jazdę po powierzchni wyłączonej z ruchu. Często dochodzi w tym miejscu także do wymuszenia pierwszeństwa.Komentarze

Wszystkie szanujące się miasta , budują w takich miejscach ronda i skończyły by się tam poważne wypadki
zgłoś komentarz
Przyczyną wypadków w tym miejscu nie jest brak ronda. Podstawowa przyczyna to brak komórek mózgowych w głowie. Niejednokrotnie , jadąc z Chojnowa w kierunku na Bolesławiec , bezmózgi wyprzedzały mnie po pasie wyłączonym z ruchu. Trzeba też wspomnieć o fantazji urzędników odpowiedzialnych za organizację ruchu. Głupiej już nie można było zorganizować ruchu przy dworcu PKP. Zamiast z wysepki zrobić rondo to wymyślili cuda na kiju.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.