Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


GZGKiM prosi o oszczędne korzystanie z wody

Autor admin
Data utworzenia: 01 sierpień 2018, 15:22 Wszystkich komentarzy: 3


GZGKiM prosi o oszczędne korzystanie z wody

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie zwraca się do mieszkańców gminy Chojnów o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody - powodem susza hydrologiczna.

- W związku z trwającą suszą hydrologiczną wynikającą z fali upałów, która według prognoz meteorologicznych ma trwać przez najbliższe dni, oraz znacznym wzrostem zużycia wody pobieranej z sieci wodociągów, przy jednoczesnym obniżeniu się poziomu wód gruntowych, apelujemy o niepodlewanie traw, ogródków, krzewów i innych upraw (szczególnie w godz. od 17:00-22:00), w celu uniknięcia przerw w dostawie wody - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

O racjonalne i oszczędne korzystanie z wody od kilku miesięcy prosi także Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Susza hydrologiczna mocno daje się we znaki zarówno mieszkańcom gminy miejskiej jak i wiejskiej, którzy popołudniami bardzo często muszą zmagać się z obniżonym ciśnieniem lub przerwami w dostawie wody.


Komentarze

Co za ciągłe, nieudolne tłumaczenia,że to tylko z powodu suszy.Jakoś w innych miastach nie mają ludzie braków.
zgłoś komentarz
Panie burmistrzu Chójnowa!!! Dziękujemy Panu za wieloletnie starania w usprawnienie miejskiej instalacji wodnej! Obiecuje Panu, że przy najbliższych wyborach będę robił wszystko żeby Pan pamiętał o tym jak zaniedbał Pan swoich mieszkańców. Takiego nieudacznika jak Pan nie ma chyba żadne inne miasto... Zapraszam Pana do mnie na ul.Chrobrego 6 o godzinie 18tej jak wracam na kąpiel/prysznic. Ale najpierw proszę się wytarzać w kurzu, ale się Pabu nie uda umyć to siedż brudny aż pojawi się woda!
zgłoś komentarz
Drugi dzień z rzędu wieczorem brak wody,to jest dramat,a w wodociągach "pocieszają",że nie ma szans w najbliższym czasie na poprawę,bo infrastruktura jest niewystarczająca.Więc niedługo Chojnowianie będą nazywani brudasami.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.