Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

SZLACHETNA PACZKA zaprasza do odbycia służby!

Autor Szlachetna Paczka
Data utworzenia: 27 lipiec 2018, 13:02 Wszystkich komentarzy: 8


SZLACHETNA PACZKA zaprasza do odbycia służby!

Projekt Szlachetna Paczka na stałe wpisał się w tradycje naszego miasta. Liderem projektu w Chojnowie jest Paweł Grabek, Radny Rady Miejskiej Chojnowa, to on zjednoczy potrzebujące rodziny, wolontariuszy, darczyńców i wiele osób chętnych do pomocy, jest przekonany, że wszystko da się zrobić. Celem w Chojnowie jest zbudowanie zespołu 15 SuperW czyli wolontariuszy oraz odwiedzenie 48 rodzin.

- Szlachetna Paczka to wspaniały projekt. Do akcji włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Odpowiednio przeszkoleni wolontariusze potrafią odróżnić prawdziwą biedę od tej, która krzyczy i żąda pomocy. Potrzeba będzie dużo pracy, silnej woli i uśmiechu na twarzy, ale jestem głęboko przekonany, że w naszym mieście, jak i w całej Polsce świetnie sobie poradzimy - mówi Paweł Grabek, Lider Szlachetnej Paczki w Chojnowie.

W Chojnowie poszukiwanie są wolontariusze.

Wolontariusze docierają do konkretnych rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji i określają, jaki rodzaj pomocy jest dla nich najlepszy. Osobiste spotkanie służy temu, by przekazana pomoc była naprawdę mądra, czyli dała rodzinie szansę na realną poprawę sytuacji i wyjście z biedy. Jeżeli chcesz się włączyć do projektu w Chojnowie to można to zrobić na stronie: www.superw.pl.

Dodatkowo zostawiamy kontakt do lidera:

Paweł Grabek tel. 726-846-616 email: grabek123@vp.plKomentarze

Brawo dla Pana Pawła, ze są ludzie którym się chce działać w naszym mieście, na rzecz innych !!!
zgłoś komentarz
W zeszłym roku pan radny nie robił chyba akcji? Ani dwa lata temu chyba nie uczestniczył w tej akcji tylko nauczyciel z SP4. Szkoda że tak szlachetna akcja została pod wybory zrobiona :(
Tracą ludzie potrzebujący
zgłoś komentarz
mieszkanka59 bardzo słuszna uwaga, normalne działanie młodego polityka pis, rok temu była taka młoda pani, blondynka, dwa lata temu szkoła. Wybory za pasem trzeba się pokazać, smutne to jest.
zgłoś komentarz
Nie wiem po co te komentarze, a czy wy co piszecie brałyście udział w jakimś wolontariacie, organizowałyście coś? Jak dla mnie to duży plus dla każdego kto coś robi dla naszego miasta, bo to wymaga poświecenia sporo czasu, akurat wiem jak to wygląda w szlachetnej paczce, bo miałam styczność już w innym mieście z tym projektem i super, że jest on tez w Chojnowie.
zgłoś komentarz
Jadzia 11 oczywiscie masz racje. Dobrze że to jest, tylko oczy aż bolą od politykowania. Pana radnego nie było widać z ulotkami rok temu :) Szkoda ze sie miesza w polityke przed wyborami tak fajną sprawę. Raczej ludzi to razi..
zgłoś komentarz
no tak,,szlachetna paczka ,,projekt obywatelski,,itd ,itd,są ludzie ,którym wszystko kojarzy się z polityką,przykre ale prawdziwe
zgłoś komentarz
slawek61 dokładnie, łatwo jest narzekać ale żeby samemu coś robić to już trudno, CIESZĘ SIĘ ŻE SĄ LUDZIE KTORZY POCIAGNA TEN PROJEKT DO FINAŁU :)
zgłoś komentarz
Witam,

Szykuje paczki z przyjaciółmi już trzy lata, celem tej akcji jest pomoc ludziom ubogim. A czy ktoś się politycznie pod to podpina to mam to w du...e. Pamiętajcie że Chojnów jaki jest zależy tylko od nas. To że chodniki i place zabaw są zasrane, to tylko wina mieszkańców miasta a nie tych z pis czy po, to że śmieci walają się wszędzie to nie wina mieszkańców Legnicy czy Wrocławia. To że ludzi łażą przez ulicę jak chcą anie po pasach i jak dojdzie do wypadku to też nie wina Tuska. Nie ma czegoś takiego jak państwowe jest tylko nasze, jak połamiesz ławkę w parku to burmistrz nie zapłaci z własnych pieniędzy za nową tylko z TWOJEJ kieszeni!!! To jak wygląda miasto zależy tylko od ich mieszkańców.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.