Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter nk
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Szkółka pływania Sail Swim zaprasza na półkolonie

Autor Partnertwo
Data utworzenia: 26 lipiec 2018, 09:52


Szkółka pływania Sail Swim zaprasza na półkolonie

Półkolonie żeglarskie czy półkolonie sportów wodnych? Jakie wybierzesz w tym sezonie?

Wakacje to czas odpoczynku, ale również świetna okazja do poznawania nowych form sportu, a może nawet odkrycia swojej nowej pasji. Lato nam kojarzy się ze słońcem, wodą i wiatrem czyli żeglarstwem – naszą pasją. Dlatego chcemy zaprosić do wspólnej przygody wszystkie dzieci w wieku 6 – 12 lat które chcą odkryć w sobie kapitanów, piratów lub wilków morskich. Wszystko to żeby żeglarstwo stało się również Waszą pasją! Nie musicie mieć doświadczenia żeglarskiego, wystarczy umieć pływać.

W nadchodzącym sezonie po raz kolejny przygotowaliśmy ofertę dla dzieci między 6 a 16 rokiem życia, które nie wyjeżdżają z domu, a chcą aktywnie spędzić czas.

W tym roku proponujemy dwa programy półkolonii:


Półkolonie żeglarskie

Nasze półkolonie to wspaniały początek przygody z żeglarstwem. Codziennie świetna zabawa na świeżym powietrzu, nowe znajomości, wspomnienia na całe życie. Wasze dziecko nie było wcześniej nigdy na żaglówce? Nie szkodzi, półkolonie pozwolą na spokojne i dokładne zapoznanie z sprzętem żeglarskim wszystkie chętne dzieci.

Celem półkolonii jest nauka i doskonalenie żeglowania na łodziach klasy Optymist. Optymisty to najbardziej popularna klasa jachtów na świecie, są to żaglówki bardzo bezpieczne, a wszystkie zajęcia na wodzie odbywają się w kamizelkach ratunkowych. Dla żeglujących łódek osłonę asekuracyjną stanowi motorówka z wykwalifikowanym trenerem-instruktorem. Oprócz Optymistów żeglujemy na Cadetach oraz Omegach.

Zajęcia prowadzimy dla początkujących i zaawansowanych.

Nasz program szkolenia stworzony został o wcześniejsze doświadczenia pracy z dziećmi i szkolenia żeglarskie. Dzieci oprócz nauki żeglowania poznają zwyczaje żeglarskie, ceremoniał morski.Półkolonie sportów wodnych

Program tej półkolonii ma na celu przedstawienie dzieciom aktywności na świeżym powietrzu z uwzględnieniem sportów wodnych.

Ten program obejmuje poznanie sportów wodnych takich jak: żeglarstwo, kajakarstwo, motorowodniactwo, a także pozwoli na poznanie zasad bezpieczeństwa nad wodą. Zajęcia są przeplatane zajęciami na lądzie, grami terenowymi oraz szantami.

Kadrę stanowią Instruktorzy żeglarstwa, ratownicy, nauczyciele.

Uczestnicy: dzieci od 6 do 16 roku życia


Terminy:

Półkolonie żeglarskie:

Turnus I (5 dni, pon – pt), 30 lipiec – 3 sierpień 2017 r.

Półkolonie sportów wodnych:

Turnus I (5 dni, pon – pt), 6 – 10 sierpień

Turnus II (5 dni, pon – pt), 13 – 17 sierpień

UWAGA!!!

Organizujemy dojazd z Chojnowa do Krępnicy, wyjazd 8:00 spod Basenu Miejskiego w Chojnowie. Powrót około 17: 15

Zapewniamy pełne wyżywienie czyli drugie śniadanie oraz dwudaniowy obiad.

Zajęcia odbywają się w bazie Yacht Clubu Bolesławiec nad zbiornikiem Krępnica.

Wymagana umiejętność pływania na poziomie podstawowym, nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego, dzieci uczą się wszystkich sportów od podstaw.

Liczba miejsc ograniczona!!!

Jesteśmy na Facebook`u – Sail Swim

Szczegóły ofert znajdziecie na www.zeglarskastrefa.pl

Kontakt:

Jakub Jakubowski

698228671 sailswim@wp.pl