Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Nowy Escape Room w Galerii Piastów!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 12 lipiec 2018, 09:19


Nowy Escape Room w Galerii Piastów!

Już 21 lipca Składnica Szyfrów otworzy premierowo swój nowy pokój ucieczek, który dołączy do „escape-roomowej” oferty Galerii Piastów, oraz Parku Rozrywki Play City! Do tego dwie nowe strefy – jedna dla graczy, druga dla najmłodszych! Nie możecie tego przegapić!

Wraz z otwarciem „Obiektu 3000”, który klimatem będzie nawiązywał do zimnowojennego bunkra atomowego, Park Play City zaprasza również do specjalne strefy wypoczynkowej przygotowanej dla wszystkich graczy i nie tylko, a także skierowanej do dzieci strefy disco, która poszerza bogatą ofertę urodzinową dla najmłodszych.

Do gry i spotkań w Galerii Piastów, oraz Parku rozrywki Play City zapraszamy już od soboty 21 lipca!

OBIEKT 3000:

Mur berliński nie upadł, ruchy niepodległościowe w Europie środkowo – wschodniej zostały stłumione w zarodku, a armia radziecka umacniała żelazną kurtynę. Zimna wojna weszła w nową fazę i jeszcze nigdy nie było tak blisko konfliktu atomowego. Pewnego dnia teleranek zostaje przerwany.

- W stronę Polski Rzeczypospolitej Ludowej wystrzelone zostały głowice atomowe. Schrony dowodzenia - Obiekty 3001, 3002 i 3003 zostały zniszczone. Teraz każdy powinien szukać ratunku we własnym zakresie - zdążył wycedzić generał z ekranu telewizora.

Zaledwie garstka ludzi w kraju wiedziała o tym, że w podlegnickich lasach zlokalizowany był jeszcze Obiekt 3000 - najważniejszy i ściśle tajny schron, z którego można było dowodzić całym arsenałem atomowym PRL.

Trafiasz tam z garstką przyjaciół. To Wasza jedyna szansa, musicie jednak zdecydować, czy kontruderzenie będzie najlepszym wyjściem...”