Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 11 lipiec 2018, 13:48 Wszystkich komentarzy: 3


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na nadchodzący weekend. Sprawdź, co będzie można zobaczyć na lokalnym dużym ekranie.

WYSZCZEKANI

czwartek, godz. 16.00; 17.45

piątek, godz. 16.00; 17.45

Zwariowany film przygodowy, w którym jedną z głównych ról odgrywają… psy. Głównym bohaterem jest Max – pracujący dla policji rottweiler, który ceni sobie własną niezależność oraz odwagę. Ostatnio próbuje rozwikłać zagadkę nielegalnego handlu zwierzętami. Żeby zbliżyć się do przestępców, wybiera się na prestiżową wystawę psów. Ku swemu niezadowoleniu, na tę misję zostaje oddelegowany wraz ze swym partnerem… człowiekiem, a to zrodzi wiele dość zabawnych i zaskakujących sytuacji.


JESTEM TAKA PIĘKNA!

czwartek, godz. 19.30

piątek, godz. 19.30

Typowa komedia romantyczna, idealna na wieczorną rozrywkę w gronie przyjaciół. Główna bohaterka – Renee – każdego dnia dość boleśnie doświadcza tego, jak to jest być przeciętną kobietą. Z wielkimi marzeniami, przeciętną urodą i lekką nadwagą, czyli jednym słowem – niedoskonałą. W dzisiejszym świecie, w którym faworyzuje się piękno i bogactwo, nie jest jej najłatwiej. Jej życie diametralnie się zmienia, gdy podczas treningu na siłowni uderza się w głowę – gdy odzyskuje świadomość, jej postrzeganie własnego ciała całkowicie się zmienia, jest przekonana o tym, że jest zjawiskowo piękna, choć tak naprawdę nic się nie zmieniło. Odzyskuje pewność siebie i seksapil. Renee, przekonana, że zadział się cud, przechodzi kompletną metamorfozę zarówno pod względem sposobu ubierania się, ale także podejścia do świata. Jej pewność siebie sprawia, że błyskawicznie robi karierę w wielkiej firmie kosmetycznej i poznaje miłość swojego życia. Czas pokazuje jednak, że wraz z zewnętrznym pięknem, obudziła w sobie brzydszą stronę natury. Pewnego dnia znów dochodzi do wypadku i Renee ponownie uderza się w głowę i… czar pryska. Znów widzi siebie taką, jaka jest naprawdę, bez przekonania o własnym pięknie. Jak bohaterka poradzi sobie z tak nagłym zwrotem akcji? Czy zdoła zrozumieć, że siła i piękno tkwią wewnątrz? Po odpowiedź zapraszamy w kinowe fotele.


Komentarze

Dobre pytanie. Co jest grane w Chojnowie? Otóż w Chojnowie wczoraj był wypadek przy cmentarzu z udziałem ciężarówki i pieszego. Przedwczoraj otwarty został tymczasowy most na ul.Legnickiej. Kładka na ul.Matejki jest już coraz bliżej otwarcia, na Wyspiańskiego trwa wymiana nawierzchni chodnika, a ul.Małachowskiego oraz ul.Witosa (w 2/3) są rozkopane. Dworzec pięknieje w oczach, choć widok zakłócają trochę roboty drogowe na skrzyżowaniu ul.Kolejowej z ul.Zieloną. NIE MA O TYM ANI SŁOWA NA PORTALU INFORMACYJNYM MIASTA!!! Lecz na szczęście dowiedzieliśmy się dziś, że Galeria Piastów otworzyła sobie jakiśtamRoom, w środę natomiast mogliśmy przeczytać, że p.Grabek w sobotę znów wkupywał się w łaski mieszkańców (pytanie, dlaczego nie było o tym ani słowa w sobotę?), a PWSZ już niektórym pewnie bokiem wychodzi.
zgłoś komentarz
Rozumiem, że może nie być łatwo prowadzić taką stronę, ale Chojnów to nie Warszawa, a ilość reklam i innych śmieci przewyższa ilość wiadomości, które mogą zainteresować mieszkańców miasta.
A to ograniczenie wiadomości do 1000 znaków to naprawdę paranoja.
zgłoś komentarz
Taka prawda, tu są same śmieci, nie chodzi tylko o reklamy, ale te niby artykuły o hamulcach czy dietach, to jakieś nieporozumienie. Legnicki portal pisze więcej o Chojnowie istotnych rzeczy niż ten. (nie podam bo wykropkują) zresztą oni sami często podają informacja od nich. Bubli jakie robi się w Chojnowie tu też nie zobaczysz, widać zakaz. Na fejsie ludzie podają więcej. Kiedyś przynajmniej nie było też takiej cenzury i usuwania całych wątków gdzie ludzie punktują władzę. Wystarczy zajrzeć na stare tematy gdzie były gorące dyskusje i nic teraz niema. Śmieszne też jest gdzie dają 50 albo więcej zdjęć, a o samej imprezie kilka powierzchownych zdań. Dno!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.