Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Absolutorium dla burmistrza. Radni byli jednogłośni

Autor admin
Data utworzenia: 29 czerwiec 2018, 15:43 Wszystkich komentarzy: 0


Absolutorium dla burmistrza. Radni byli jednogłośni

Głównym punktem czerwcowego posiedzenia Rady Miejskiej była ocena wykonania budżetu za 2017 rok i udzielenie absolutorium Burmistrzowi Miasta Chojnowa. Radni byli jednogłośni.

Głosowanie poprzedziło przedstawienie sprawozdania z wykonania budżetu za 2017 rok, przedstawienie uchwał Regionalnej Izby Obrachunkowej, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej oraz pozostałych komisji Rady Miejskiej.

W czasie przeznaczonym na dyskusję głos zabrała radna Krystyna Czapska, która z uznaniem dla prowadzonej przez władze miasta polityki finansowej zaznaczyła, że mieszkańcom z roku na rok, dzięki licznym inwestycjom, żyje się dogodniej.

Radni zagłosowali jednogłośnie za udzieleniem absolutorium.

Burmistrz podziękował za wysoką ocenę wykonania budżetu - Gorąco dziękuję za owocną współpracę - to również dzięki państwu mogłem spokojnie pracować - zwrócił się do radnych - Jak wspomniała pani radna Czapska, powinniśmy razem, wspólnie rozwijać nasze miasto. Niejednokrotnie jest tak, że nie zauważamy rzeczy, które robimy, tego jak wiele się w naszym mieście zmienia, jak dużą wagę przywiązujemy do tego by ludziom żyło się lepiej, żeby dzieci, młodzież i dorośli mogli lepiej funkcjonować - dodał.

Szczególne słowa uznania i podziękowania zostały skierowane w stronę pracowników wydziałów Urzędu Miejskiego, dzięki którym udało się m.in. pozyskać wiele środków pozabudżetowych, a także w stronę kierowników jednostek podległych ratuszowi.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.