Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Edukacyjne tournee chojnowskich dzielnicowych i fundacji Psi Ratownicy [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 28 czerwiec 2018, 12:05 Wszystkich komentarzy: 0


Edukacyjne tournee chojnowskich dzielnicowych i fundacji Psi Ratownicy [ZDJĘCIA]

Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. O tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje, w szkołach gminy Chojnów i Miłkowice przypominali funkcjonariusze z Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Chojnowie.

Pogadanki z dziećmi odbyły się w szkołach w Rzeszotarach, Miłkowicach, Niedźwiedzicach oraz w punkcie przedszkolnym w Goliszowie w dniach od 11 do 18 czerwca.

Gośćmi spotkań byli członkowie fundacji na rzecz psów pracujących Psi Ratownicy, w skład której wchodzi grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja - miłość do psów i chęć pracy z nimi dla innych. Fundacja działa na rzecz stworzenia profesjonalnej organizacji, stawiającej sobie za cel nadrzędny wykorzystanie psa do pracy z ludźmi i dla ludzi.

Spotkaniu z "Psimi Ratownikami" towarzyszyły pokazy w wykonaniu zwierząt.

Głównym celem spotkania z funkcjonariuszami policji było przypomnienie dzieciom podstawowych zasad bezpieczeństwa. Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

fot. materiały prasowe
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.