Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło zaprasza na wakacyjne warsztaty muzyczne

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 03 lipiec 2018, 11:19


Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło zaprasza na wakacyjne warsztaty muzyczne

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe, jedyne takie, inspirujące i pełne muzycznych treści Wakacyjne Warsztaty Muzyczne "Z piosenką w plecaku", które organizuje Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło (PWAJSz) w swoim Oddziale Chojnowskim. Miejsce: MOKSiR, ul. Małachowskiego 7.

Dzieci będą miały możliwość poznawać i doskonalić swoje pasje muzyczne. Będzie to: kształcenie słuchu, emisja głosu, rytmika, malowanie ruchem, improwizacja, style muzyczne, praca z mikrofonem, opracowywanie piosenek zbiorowych i indywidualnych, zajęcia kreatywności, relaksacja, ćwiczenie wyobraźni i występów scenicznych, twórcze i inspirujące spędzanie czasu.

Agnieszka Justyna Szumiło, prowadząca warsztaty, to doświadczony, wielokrotnie nagradzany nauczyciel, śpiewaczka - solistka, pedagog śpiewu, animator kultury, miłośniczka muzyki i pracy z dziećmi oraz z dorosłymi według najwyższych standardów. W Chojnowskim Oddziale prowadzi zajęcia w każdą sobotę od 6 lat z wielkimi sukcesami. Właściciel i dyrektor PWAJSz i Studium Wokalnego Wspierającego Edukację w Legnicy (SWWE) przy PWAJSz.

Termin: 09-13 lipca 2018 r. Zajęcia będą się odbywały codziennie od 12.00 do 13.45 - 2 godziny lekcyjne. W przerwie zajęć jest przewidziany poczęstunek dla dzieci. W ostatnim dniu odbędzie się muzyczna lekcja otwarta dla rodziców i gości, przygotowana w ciągu tygodnia zajęć.

UDZIAŁ w zajęciach jest możliwy WYŁĄCZNIE po DOKONANIU ZAPISU, OMÓWIENIU WARUNKÓW oraz uzyskaniu INFORMACJI SZCZEGÓŁOWYCH- ORGANIZACYJNYCH!

PROSIMY DZWONIĆ nr tel. 606 484 424


Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło na Facebooku

www.szumilo.eu

Instagram

Zapraszamy!