Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Urodziny chojnow.pl: Rozdajemy wejściówki do Play City [WYNIKI]

Autor Kasia_
Data utworzenia: 24 czerwiec 2018, 15:19


Urodziny chojnow.pl: Rozdajemy wejściówki do Play City [WYNIKI]

Przed nami kolejny urodzinowy konkurs! Tym razem do wygrania będą wejściówki do Parku Rozrywki Play City w Legnicy.

Żeby mieć szansę na wygraną, w komentarzu pod konkursowym postem na naszym profilu na FB należy napisać: jaka jest ulubiona zabawa Twojego dziecka.

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 2 osoby, które otrzymają wejściówki uprawniające do 3-godzinnego wejścia do Play City, które będzie można wykorzystać w ciągu najbliższych 30 dni.

Na odpowiedzi czekamy dzisiaj do godz. 23.59.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

WYNIKI
Do Play City zapraszamy: Baśkę Błasiak oraz Celinę Kuks.
Po odbiór nagrody prosimy zgłosić się bezpośrednio w Play City w Galerii Piastów w Legnicy. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty w celu weryfikacji tożsamości. Wejściówka będzie do odbioru przez najbliższe 30 dni.Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.