Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Urodziny chojnow.pl: Dziś do wygrania zestawy cateringu dietetycznego od dietykieta.pl! [WYNIKI]

Autor Kasia_
Data utworzenia: 23 czerwiec 2018, 10:20


Urodziny chojnow.pl: Dziś do wygrania zestawy cateringu dietetycznego od dietykieta.pl! [WYNIKI]

Przed nami kolejny urodzinowy konkurs! Tym razem do wygrania będą zestawy cateringu dietetycznego od firmy dietykieta.pl. Zwycięzcy otrzymają jednodniowy zestaw testowy dowolnej diety, której wybór poprzedzony będzie konsultacją ze specjalistą żywienia.

Żeby mieć szansę na wygraną, w komentarzu pod konkursowym postem na naszym profilu na FB należy napisać: jakie jest Twoje ulubione danie.


Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 2 osoby, które otrzymają jednodniowe zestawy cateringu dietetycznego.

Na odpowiedzi czekamy dzisiaj do godz. 23.59.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Sponsorem konkursu jest catering dietetyczny dietykieta.pl – firma dostarczająca nieprzetworzone dietetyczne jedzenie o najwyższych walorach smakowych, które wspiera zdrowe odżywianie. Wszystkie posiłki przygotowywane są pod okiem dietetyka klinicznego.

Dietykieta.pl – Jedz, jak należy!

WYNIKI

Jednodniowe zestawy cateringu dietetycznego od firmy dietykieta.pl otrzymują: Dorota Maj oraz Joanna Kanabrocka. W celu uzgodnienia rodzaju diety i daty odbioru nagrody prosimy zwycięzców o kontakt pod adresem kontakt@dietykieta.pl


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.