Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Urodziny chojnow.pl: Mamy coś dla dzieci - 10 wejściówek do Stacji Zabawa [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 22 czerwiec 2018, 15:35


Urodziny chojnow.pl: Mamy coś dla dzieci - 10 wejściówek do Stacji Zabawa [WYNIKI KONKURSU]

Ruszamy z kolejnym konkursem. Tym razem kierujemy się do opiekunów, którzy chcieliby zabrać swoje dzieci do edukacyjnej sali Stacja Zabawa w Chojnowie. By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.

Stacja Zabawa to edukacyjna sala zabaw, w której możemy pozostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanego pedagoga z doświadczeniem. Do rozdania mamy 10 wejściówek na 1 godzinę.

By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie matematyczne:

Idą gąski gęsiego - jedna za drugą. Ile idzie gąsek?

Odpowiedzi rzecz jasna prosimy konsultować ze swoimi pociechami.

Spośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy zwycięzców. Odpowiedzi prosimy publikować pod konkursowym postem na naszym profilu na Facebooku.

Na odpowiedzi czekamy do 23 czerwca, do godziny 12:00!

Życzymy powodzenia!

WYNIKI KONKURSU

Pora na ogłoszenie wyników naszego konkursu, w którym do wygrania były wejściówki do Stacji Zabawa.

A jaka była poprawna odpowiedź? Jeśli za drugą gąską idzie jeszcze jedna gąska, to razem są trzy gąski.

Główną nagrodę tym razem zdobywają:

Emilia Czarnojan
Katarzyna Kapral
Daria Tkaczyszyn - Kałużna
Marcin Krężel
Ewa Klimkowska
Sara Wrześniewska
Mariusz Siemiński
Dorota Kiwacz
Iwona Rudnicka
Maciek Rogalski

Po odbiór nagrody prosimy zgłosić się wraz z pociechami do Stacji Zabawa w Chojnowie, przy ulicy Kościuszki. Na miejscu prosimy powołać się na nasz konkurs, prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości celem weryfikacji.

Gratulujemy!Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.