Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Urodziny chojnow.pl: Zapraszamy do Piccolo Mondo... [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 21 czerwiec 2018, 14:46


Urodziny chojnow.pl: Zapraszamy do Piccolo Mondo... [WYNIKI KONKURSU]

Kontynuujemy naszą urodzinową zabawę. Tym razem mamy dla Was dwa bony o wartości 50 złotych do wykorzystania w chojnowskiej pizzerii Piccolo Mondo! By zdobyć szansę na nagrodę będziecie musieli tym razem popisać się swoją wiedzą o Chojnowie. Ale spokojnie, pytanie jest proste :)

Pizzeria Piccolo Mondo to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych lokali gastronomicznych na terenie naszego miasta. Smak pysznej pizzy, lasagni, spaghetti czy innych specjałów z Półwyspu Apenińskiego zna większość mieszkańców ziemi chojnowskiej.

By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Która ulica w Chojnowie jest najdłuższa? (podaj nazwę)

Podpowiedź: niemal na całej długości nie ma chodnika

Spośród poprawnych odpowiedzi wybierzemy zwycięzców. Odpowiedzi prosimy publikować pod konkursowym postem na naszym profilu na Facebooku.

Na odpowiedzi czekamy do 22 czerwca, do godziny 12:00!

Życzymy powodzenia!

WYNIKI KONKURSU

Pytanie, wydawałoby się proste, sprawiło Wam niemałe problemy. Czas na ogłoszenie wyników naszego urodzinowego konkursu, w którym do wygrania mieliśmy dwa bony o wartości 50 złotych do wykorzystania w pizzerii Piccolo Mondo.

Poprawna odpowiedź to rzecz jasna ulica Parkowa.

Główną nagrodę wygrywają:

Sebastian Wdowiak
Zuzanna Józefów

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Po odbiór nagrody zapraszamy do naszej redakcji przy ulicy Tadeusza Kościuszki 28. Nagrodę odebrać można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. W przypadku gdyby nagrodę miała odebrać w zastępstwie inna osoba, prosimy o uprzednie poinformowanie nas w wiadomości prywatnej. Prosimy także o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości celem weryfikacji.Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.