Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Urodziny chojnow.pl: Wygraj karnet na basen dla siebie i osoby towarzyszącej! [WYNIKI]

Autor Kasia_
Data utworzenia: 20 czerwiec 2018, 13:52


Urodziny chojnow.pl: Wygraj karnet na basen dla siebie i osoby towarzyszącej!  [WYNIKI]

Przed nami kolejny urodzinowy konkurs! Do wygrania będą tygodniowe karnety na chojnowski Basen Miejski. Będą uprawniały do nielimitowanych wejść na pływalnię oraz do strefy SPA dla zwycięzcy i jego osoby towarzyszącej. Karnety będzie można zrealizować do końca 2018 roku.

Żeby mieć szansę na wygraną, w komentarzu pod konkursowym postem na naszym profilu na FB należy napisać, ile wanien jacuzzi znajduje się na chojnowskim Basenie Miejskim.


Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wybierzemy 5 osób, które otrzymają tygodniowe karnety na chojnowski Basen Miejski.

Na odpowiedzi czekamy do jutra (21 czerwca) do godziny 17.00.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Sponsorem konkursu jest Urząd Miasta w Chojnowie.


WYNIKI

Nagrodę w postaci tygodniowych karnetów na chojnowski Basen Miejski, które będą uprawniały do nielimitowanych wejść na pływalnię oraz do strefy SPA dla zwycięzcy i jego osoby towarzyszącej otrzymują:

1. Monika Rodzińska

2. Karolina Czachor

3. Krystyna Kret

4. Mateusz Suchecki

5. Ewelina Majeryk

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłego spędzenia czasu na basenie! Po odbiór karnetów zapraszamy do naszej redakcji przy ulicy Tadeusza Kościuszki 28. Nagrodę odebrać można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. W przypadku, gdyby nagrodę miała odebrać w zastępstwie inna osoba, prosimy o uprzednie poinformowanie nas w wiadomości prywatnej. Prosimy także o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości celem weryfikacji.Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.