Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

MOKSiR oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na wakacyjne zajęcia

Autor admin
Data utworzenia: 20 czerwiec 2018, 12:34 Wszystkich komentarzy: 0


MOKSiR oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na wakacyjne zajęcia

Już w najbliższy piątek uczniowie chojnowskich szkół pożegnają się ze swoimi nauczycielami oraz szkołą i rozpoczął długo oczekiwane wakacje. Ofertę dla dzieci, które letni czas spędzać będą w Chojnowie przygotowały lokalne instytucje - Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

"Wakacje z Biblioteką" to już stały element w kalendarzu Miejskiej Biblioteki Publicznej. Na zajęcia, które w tym roku poprowadzone zostaną pod nazwą "Wakacyjne podróże po literaturze" zaproszone są dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

- Od 9 do 13 lipca wyruszymy w podróż z Nelą Małą Reporterką "Nela i skarby Karaibów". A od 6 do 10 sierpnia poznamy książki znanych i lubianych polskich autorów, którzy odwiedzili naszą bibliotekę - informują organizatorzy zajęć.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są do 29 czerwca w Dziale dla Dzieci i Młodzieży.

Wakacyjna oferta dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat tradycyjnie znalazła się również w kalendarzu Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Dzieci, które w dniach od 2 do 6 lipca odwiedzą Dom Kultury, będą mogły wziąć udział m.in. w zajęciach sportowych, tanecznych oraz plastycznych.

Zapisy prowadzone są w sekretariacie MOKSiR w godzinach od 8:00 do 16:00. Ilość miejsc ograniczona.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.