Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Urodziny chojnow.pl: Odpowiedz na proste pytanie i wyjdź do kina z chojnow.pl! [WYNIKI]

Autor Kasia_
Data utworzenia: 20 czerwiec 2018, 08:43


Urodziny chojnow.pl: Odpowiedz na proste pytanie i wyjdź do kina z chojnow.pl! [WYNIKI]

Kontynuujemy naszą urodzinową zabawę! Tym razem do wygrania będą podwójne zaproszenia do kina Helios w Legnicy i Lubinie, które będzie można wykorzystać na dowolny film. Zaproszenia będą ważne aż do grudnia 2018!

Żeby mieć szansę na wygraną, w komentarzu pod konkursowym postem na naszym profilu na FB należy napisać, w którym miejscu w Legnicy znajduje się kino Helios?

Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wybierzemy osoby, które odbiorą otwarte zaproszenia do kina dla siebie i osoby towarzyszącej. Bilety będzie można zrealizować na dowolny seans, a ich ważność będzie obowiązywać aż do grudnia 2018!

Na odpowiedzi czekamy dzisiaj do godziny 23:59.

Sponsorem konkursu jest kino Helios w Legnicy. Sprawdź aktualny repertuar, klikając w logo:


Śledźcie uważnie nasz portal, bo dziś pojawi się jeszcze jeden konkurs!

Zapraszamy i życzymy powodzenia!


WYNIKI

Nagrodę główną, czyli podwójne zaproszenia do kina Helios w Legnicy i Lubinie, które będzie można wykorzystać na dowolny film otrzymują:

1. Angelika Pawłowicz
2. Marcin Kosiak

Zapraszamy po odbiór nagrody do naszej redakcji przy ulicy Tadeusza Kościuszki 28. Nagrodę odebrać można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. W przypadku gdyby nagrodę miała odebrać w zastępstwie inna osoba, prosimy o uprzednie poinformowanie nas w wiadomości prywatnej. Prosimy także o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości celem weryfikacji.

Przewidzieliśmy również nagrody pocieszenia. Pojedynczy bilet na jutrzejszy seans filmu "Twój Simon" w legnickim kinie Helios otrzymują:
1. Tomasz Witek
2. Agata Pluskota
3. Samanta Mokrzycka
4. Aneta Mańska

Po odbiór nagrody zapraszamy bezpośrednio do kasy kina, na pół godziny przed seansem.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanych seansów!Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.