Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Urodziny chojnow.pl: Typujemy wynik meczu. Do wygrania bony do Mrówki! [WYNIKI KONKURSU]

Autor admin
Data utworzenia: 19 czerwiec 2018, 10:27


Urodziny chojnow.pl: Typujemy wynik meczu. Do wygrania bony do Mrówki! [WYNIKI KONKURSU]

Za nami pierwszy z urodzinowych konkursów - ruszamy więc z drugim! Tym razem zwycięzcy zgarną bony o wartości 50 złotych do wykorzystania w chojnowskim markecie PSB-Mrówka!

Na co będziemy mogli wydać 50 złotych? Na wszystko, co znajdziemy na półkach chojnowskiej Mrówki, a wybór jest szeroki: ogród i otoczenie domu, materiały konstrukcyjne oraz wykończeniowe, chemia budowlana i gospodarcza, wyposażenie łazienek i kuchni, sprzęt AGD i elektronarzędzia, oświetleniowe, meble, drzwi, okna oraz artykuły służące do dekoracji i aranżacji wnętrz.

Po raz kolejny nasz konkurs kierujemy do miłośników futbolu i obserwatorów trwającego mundialu w Rosji. Tym razem pobawimy się w typowanie. Do godziny 17:00 czekamy na Wasze komentarze w których będziecie typować wynik meczu Polska vs Senegal.

Wynik meczu prosimy typować w komentarzach pod konkursowym postem na naszym profilu na facebooku.

Na Wasze typy czekamy do pierwszego gwizdka! Ogłoszenie wyników po meczu.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

WYNIKI

Mecz się skończył! Czas na ogłoszenie wyników naszego kolejnego konkursu w którym do wygrania były 2 bony o wartości 50 złotych do wykorzystania w chojnowskim markecie PSB-Mrówka.

Tym razem typowaliście wynik meczu. Meczu który nie tak miał wyglądać... ale cóż. Kilku z naszych czytelników poprawnie wytypowało końcowy rezultat - to właśnie spośród nich wybraliśmy dwójkę szczęśliwców.

Główną nagrodę odebrać będą mogli:

Aleksandra Karolina Haniecka
Wiktor Grządkowski

Gratulujemy triumfatorom. Po odbiór nagrody zapraszamy do naszej redakcji przy ulicy Tadeusza Kościuszki 28. Nagrodę odebrać można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. W przypadku gdyby nagrodę miała odebrać w zastępstwie inna osoba, prosimy o uprzednie poinformowanie nas w wiadomości prywatnej. Prosimy także o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości celem weryfikacji.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, który już jutroUdział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.