Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Myszka Miki była w sobotę w Rokitkach a Mc Donald's Cup 2018 wygrały właśnie Rokitki!

Autor Grono Pedagogiczne
Data utworzenia: 18 czerwiec 2018, 12:56 Wszystkich komentarzy: 0


Myszka Miki była w sobotę w Rokitkach a Mc Donald's Cup 2018 wygrały właśnie Rokitki!

Podczas corocznego festynu zorganizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach było mnóstwo atrakcji. Dzieci oblegały gościa specjalnego, czyli Myszkę Miki i bajkowych przyjaciół, ale były także: loteria fantowa, foto budka, stoisko z domowymi pysznościami, czekoladowa fontanna, kula zorbingowa czy dmuchane zjeżdżalnie. Można było także zasiąść za kierownicą wozu strażackiego lub zmierzyć ciśnienie u studentek pielęgniarstwa z Legnicy.

Tradycją jest już także rozgrywanie podczas festynu zawodów piłkarskich Mc Donald's Cup. Rozgrywki te są wzorowane na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej i podczas szkolnego festynu 16 czerwca rozegrano właśnie taki turniej. Najpierw było losowanie państw, a w ostatecznej klasyfikacji Rokitki zajęły 1.miejsce, 2. miejsce - Budziwojów, 3. miejsce- Krzywa, 4 miejsce - Stary Łom, 5. miejsce- Okmiany, 6. miejsce - Niedźwiedzice. Rokitki okazały się także najlepsze w ostatecznej klasyfikacji Spartakiady Sportowej. Były medale, puchary, nagrody - piłki oraz talon do McDonalda, ufundowany przez właściciela restauracji tej sieci w Okmianach. Najlepszym bramkarzem został Mateusz Jankowski, a strzelcem - Wiktor Gryz. Wszystko to podczas sobotniego festynu, który zakończył się wypuszczeniem 100 kolorowych balonów z życzeniami dzieci.

Zdjęcia z tej super zabawy naszych uczniów i rodziców wykonał uczeń klasy 6 - Kacper Szymków. Gratulacje dla piłkarzy i dziękujemy za świetną zabawę. Już teraz zapraszamy na kolejny festyn, który odbędzie się za rok.

GRONO PEDAGOGICZNEKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.