Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Urodziny chojnow.pl: Weź udział w konkursie i wygraj bony na paliwo i myjnię! [WYNIKI]

Autor admin
Data utworzenia: 18 czerwiec 2018, 10:36


Urodziny chojnow.pl: Weź udział w konkursie i wygraj bony na paliwo i myjnię! [WYNIKI]

Ruszamy z naszą urodzinową zabawą! Przed nami pierwszy konkurs w którym do wygrania mamy dwa bony o wartości 50 złotych na paliwo oraz trzy bony na myjnię do wykorzystania w chojnowskiej stacji paliw Falcon przy ulicy Lubińskiej.

Stacja Paliw Falcon czynna jest codziennie, w godzinach od 6:00 do 22:00. Klienci mogą skorzystać również z myjni samochodowej czynnej 24h na dobę!

Nasze dwa pierwsze konkursy kierujemy w stronę miłośników piłki nożnej i obserwatorów trwającego mundialu. By zdobyć szansę na główną nagrodę wystarczy wymienić w komentarzu pod konkursowym postem na naszym profilu na facebooku przynajmniej jedno miasto, w którym mecz na mundialu 2018 rozegra reprezentacja Polski.

Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wybierzemy dwie osoby, które odbiorą bony na paliwo oraz trzy osoby, które otrzymają bony na myjnię samochodową.

Na odpowiedzi czekamy w dniu dzisiejszym, do godziny 23:59.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

WYNIKI

Czas na rozstrzygnięcie naszego pierwszego urodzinowego konkursu, w którym do wygrania mieliśmy dwa bony na paliwo o wartości 50 złotych oraz trzy bony na myjnię do wykorzystania w stacji paliw Falcon w Chojnowie, przy ulicy Lubińskiej.

By zdobyć szansę na nagrodę wystarczyło podać przynajmniej jedno miasto-gospodarza tegorocznego mundialu, w którym swój mecz rozegrają biało-czerwoni. Poprawne odpowiedzi to: Moskwa, Kazań lub Wołgograd.

Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wybraliśmy triumfatorów.

Bon na paliwo w kwocie 50 złotych w naszej redakcji odebrać będą mogli:

Fabian Gałaszkiewicz
Jowita Lewandowska

Bon na myjnię odbiorą:

Kacper Wolski
Dorota Marciniak
Genowefa Zielinska

Gratulujemy triumfatorom. Po odbiór nagrody zapraszamy do naszej redakcji przy ulicy Tadeusza Kościuszki 28. Nagrodę odebrać można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. W przypadku gdyby nagrodę miała odebrać w zastępstwie inna osoba, prosimy o uprzednie poinformowanie nas w wiadomości prywatnej. Prosimy także o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości celem weryfikacji.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie, który już za kilkanaście minut!
Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.