Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Rustykalne wesele – hit czy kit?

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 14 czerwiec 2018, 14:43


Rustykalne wesele – hit czy kit?

Rustykalne klimaty cieszą się coraz większą popularnością wśród narzeczonych planujących swój ślub i wesele. Pozwalają one na uzyskanie oryginalnego nastroju podczas wesela oraz umożliwiają nam bycie bliżej natury. Jeśli zależy nam na stworzeniu sielskiego klimatu polskiej wsi na swoim weselu, idealnym wyborem będą nie nowoczesne sale weselne, ale stodoły, w których coraz więcej par decyduje się wyprawić swoje wesele. Czy na Dolnym Śląsku warto pokusić się o organizację wesela w stodole i co możemy dzięki temu zyskać?

Sale weselne w budynkach gospodarczych

Wesela organizowane w stodole to swoisty powrót do korzeni oraz polskiej tradycji. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu to właśnie w tych budynkach najczęściej organizowano bowiem wiejskie wesela oraz potańcówki. Stodoły dysponują dużą przestrzenią, położone są na wsi, co daje nam bliskość natury oraz oferują także możliwość przeniesienia zabawy na zewnątrz, co szczególnie docenimy, jeśli w dniu naszego ślubu pogoda będzie dopisywała.

Nowoczesne stodoły oraz umieszczone w nich sale weselne dolnośląskie niewiele mają jednak wspólnego ze starymi budynkami gospodarczymi. Na Dolnym Śląsku znajdziemy bowiem liczne obiekty przystosowane specjalnie do organizowania w ich wnętrzu klimatycznych wesel o rustykalnym charakterze. Mimo nowoczesnego wyposażenia oraz obecności wszelkich udogodnień, stodoły pozostają jednak starymi budynkami z tzw. duszą, które zachwycą każdego miłośnika ludowych oraz wiejskich klimatów.

Zaletą organizacji wesela w stodole jest także możliwość przeniesienia zabawy na zewnątrz. Dzięki temu zyskamy prawdziwe wesele w plenerze, a oddalone od zgiełku miasta miejsce pozwoli cieszyć się urokami prawdziwej sielskiej polskiej wsi.

Jakie wesele warto wyprawić w stodole?

Sale weselne dolnośląskie zlokalizowane w stodole idealnie sprawdzą się do zorganizowania w nich wesel o dość luźnym charakterze. To fantastyczny wybór zwłaszcza dla tych par młodych, które kochają naturę, ludową tradycję oraz nie wstydzą się wiejskich nawiązań. Organizując wesele w stodole możemy dodatkowo wzmocnić jego rustykalny charakter zamawiając także swojskie dania, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim zaproszonym na nasze wesele gościom.

Wesele w stodole daje nam duże pole do popisu także jeśli chodzi o dekoracje. Do przyozdobienia sali weselnej będą bowiem pasowały wszelkie dodatki w naturalnym, wiejskim stylu. Na stołach mogą znaleźć się haftowane obrusy i serwety, świeże lub suszone polne kwiaty oraz świece i lampiony, która nadadzą niepowtarzalnego klimatu stodole już po zapadnięciu zmroku. Całości dopełnią dodatki z surowego drewna oraz słoma, której nie może zabraknąć podczas dolnośląskiego wesela w stodole.

Rustykalne wesele w stodole? Najlepsze sale weselne dolnośląskie znajdziesz w Internecie

Wesele w stodole to świetny wybór, jeśli lubimy rustykalne klimaty i chcemy zorganizować wesele w naprawdę niepowtarzalnym miejscu. Gdzie na Dolnym Śląsku szukać takich sali weselnych? Odpowiedź jest prosta – w Internecie! Sale weselne dolnośląskie na Weselezklasa.pl umożliwi nam ich szybkie wyszukanie, bez wychodzenia z domu. Na portalu tym znaleźć można szeroki wybór lokali weselnych z całej Polski, w tym także obiektów gospodarczych, które idealnie sprawdzą się do zorganizowania wesela w wiejskich klimatach.