Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum arena PWSZ Legnica

Podsumowanie sezonu w A-klasie

Author: Kasia_
Creation date: 12 June 2018, 21:34 All comments: 0


Podsumowanie sezonu w A-klasie

W legnickiej III grupie A klasy fotel lidera objęła Chojnowianka Chojnów – mistrz rozgrywek w swojej klasie. Wysokie miejsce zajęli również zawodnicy Sokoła Krzywa, plasując się na czwartej lokacie. Zaś Płonień Michów i Burza Gołaczów do ostatniej kolejki nie mogli być pewni swojego bytu w klasie A.

1. Chojnowianka Chojnów 30 meczów, 77pkt. 25-2-3, 124-32


Aktualny mistrz klasy A zaprezentował się z dobrej strony, a równomierna forma pozwoliła świętować awans do klasy okręgowej po roku przerwy. Zespół, którego atutem był własny stadion oraz indywidualne umiejętności zawodników w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem trenera M. Rabandy pozwoliły osiągnąć zamierzony cel, jaki był stawiany przed zespołem tuż przed startem ligi.

4. Sokół Krzywa 30 meczów, 60 pkt. 19-3-8, 80-59

Wysokie czwarte miejsce zajęli zawodnicy Sokoła Krzywa, prezentując wyrównany poziom gry przez cały sezon rozgrywek. Z ligowego średniaka zespół z Krzywej stał się solidnym ligowcem, o czym świadczy fakt, że za ich sprawą Przyszłość Prusice stracił fotel lidera i szansę na awans do klasy okręgowej.

13. Płomień Michów 30 meczów, 27 pkt. 8-3-19, 47-82

Po awansie do klasy A aspiracje zespołu były bardzo wysokie. Jednak ligowa rzeczywistość brutalnie zweryfikowała zawodników Płomienia, którzy do ostatniej kolejki walczyli o zachowanie ligowego bytu w A klasie. Miejmy nadzieję, że frycowe zostało już spłacone, a w kolejnym sezonie Płomień pokaże na co go stać.

14. Burza Gołaczów 30 meczów, 27 pkt, 8-3-19, 62-115

Drużyna Burzy zrównała się punktami z Płomieniem Michów, jednak w bezpośrednim starciu znacznie uległa zawodnikom z Michowa. Burza Gołaczów od kilku sezonów nie może wejść na właściwy tor, który pozwoli jej odbić się ligowego dna.


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform