Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Dni Chojnowa 2018: Talenty z naszego miasta [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 10 czerwiec 2018, 00:20 Wszystkich komentarzy: 0


Dni Chojnowa 2018: Talenty z naszego miasta [ZDJĘCIA]

W Chojnowie nie brakuje utalentowanej młodzieży - to wiemy nie od dzisiaj, bowiem corocznie ma ona okazję prezentować się przed mieszkańcami na dużej scenie Dni Chojnowa. Nie inaczej było i w tym roku. Zobacz fotorelację!

Wśród artystów którzy supportowali dziś Zakopower mogliśmy zobaczyć m.in. chojnowskie zespoły taneczne które kilka tygodni temu prezentowały się na Stonodze, utalentowanych wokalistów, podopiecznych Agnieszki Justyny Szumiło, laureatów konkursu piosenki obcojęzycznej, podopiecznych Dream Dance Center czy grupę Piramida ze Szkoły Podstawowej nr 3.

Koncert stanowił również okazję do nagrodzenia triumfatorów niedawnego Chojnowskiego Dyktanda, a także organizowanego dzisiaj turnieju piłkarskiego (o czym wkrótce) i turnieju wędkarskiego, który rozpoczął się wczesnym rankiem na jeziorze Tatarak w Jezierzanach. Rywalizacja w której udział brało 18 zawodników z trzech chojnowskich kół wędkarskich zakończyła się triumfem Piotra Bieżuńskiego z Koła Chojnów Miasto. Podium rywalizacji uzupełnili Ryszard Kuks oraz Andrzej Urbański.

Poniżej prezentujemy fotorelację z bloku Chojnowianie - Chojnowianom.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.