Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zobacz jak Mrówka świętowała swoje piąte urodziny [ZDJĘCIA]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 06 czerwiec 2018, 15:28


Zobacz jak Mrówka świętowała swoje piąte urodziny [ZDJĘCIA]

Za nami piąte urodziny Mrówki. W piątek i sobotę wszyscy klienci tego chojnowskiego marketu mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach, zabawach oraz odwiedzić stoiska wystawców. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Urodzinowa zabawa rozpoczęła się w piątek o godzinie 9:00.

Przez dwa dni na parkingu sklepu prezentowali się liczni producenci. Na stoiskach każdy klient Mrówki mógł porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych firm, skorzystać z porad, zobaczyć prezentację konkretnych produktów czy zaopatrzyć się w gadżety.

Urodziny Mrówki to od lat także stoiska gastronomiczne z których korzystać mogli wszyscy klienci, którzy zrobili w tych dniach zakupy za co najmniej 50 złotych. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci, które chętnie korzystały z usług Pani malującej twarze oraz korzystały z przygotowanych dla nich dmuchanych atrakcji.

Przez dwa dni każdy klient marketu mógł wziąć udział w konkursie na największy paragon godziny. Wystarczyło zarejestrować dowód zakupu w punkcie obsługi klienta. Co godzinę wybierany był właściciel paragonu o największej wartości. Osoby, które wygrały w konkursach na największy paragon godziny wzięły udział w konkursie na największy paragon dnia, w którym do wygrania był telewizor oraz rower.

Uczestników urodzin przez cały dzień zabawiał profesjonalny wodzirej, który spośród klientów wyłapywał osoby, które mogły sprawdzić swoje umiejętności, zręczność czy talent wokalny. Śmiałkowie, którzy decydowali się stanąć do rywalizacji zdobywali szansę na cenne nagrody.

Poniżej prezentujemy fotorelację z urodzinowej zabawy w Mrówce.