Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zobacz jak bawiła się Trójka [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 28 maj 2018, 14:26 Wszystkich komentarzy: 0


Zobacz jak bawiła się Trójka [ZDJĘCIA]

W minioną niedzielę Szkoła Podstawowa nr 3 gościła Majowy Festyn Trójki - coroczne święto szkoły. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Głównymi bohaterami festynu były dzieci, które swoje talenty prezentowały przed licznie zgromadzoną publicznością. Wśród gwiazd znaleźli się m.in. laureaci niedawnego konkursu piosenki obcojęzycznej oraz członkowie szkolnych zespołów: Synkopa, Piramida, Trójeczka czy Piraci. Gościnnie na scenie zaprezentowały się tancerki reprezentujące zespół Brooklyn.

Zapowiedzianą niespodzianką dla uczestników Majowego Festynu Trójki był występ zespoły tańca bollywood Indriyas z Wrocławia, w skład którego wchodzi siedem zupełnie różnych dziewczyn, które połączyła pasja do tańca, hinduskiego kina i radość ze wspólnych występów. Ich prezentacja stanowiła okazję do podzielenia się radością, ekspresją i pozytywną energią wprost z filmów bollywood.

Majowy Festyn Trójki to impreza organizowana przez pracowników, uczniów i osoby zaprzyjaźnione ze Szkołą Podstawową nr 3. Na gości imprezy czekały liczne stoiska, na których można było m.in.: zakupić książkę, najeść się do syta, stworzyć własny wiersz czy spróbować swoich sił w procesie produkcji mydła. W tym samym czasie w budynku szkoły trwałą rejestracja potencjalnych dawców szpiku.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.